Najnowsza historia Polski 1914-1993 Tom 2

PRL opozycja demokratyczna Solidarność III Rzeczpospolita
historia
83-7129-178-7
PRL opozycja demokratyczna Solidarność III Rzeczpospolita

Moim zdaniem jedna z najlepszych książek historycznych. Powinien przeczytać ją każdy kto chce poznać realia panujące w dzisiejszych czasach. Bez ogródek pokazuje zakłamaniem, obłudę poprzedniego systemu. Poznamy dzięki niej zarówno prawdziwych Patriotów jak i tych stojących po drugiej stronie barykady. Szeroko opisuje nie tylko aspekty polityczne tamtego okresu, ale również...

• Historia
  • Chcę w prezencie