Kup teraz - 1 oferta w cenie od 29.20 zł do 29.20 zł

Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym cz. II

Dorota Zawadzka Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czarna Owca
dorastanie rozwój dzieci wychowanie dzieci
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
dorastanie rozwój dzieci wychowanie dzieci

Egzemplarz z autografem

Dorota Zawadzka znana jako Superniania w drugiej części książki "Moje Dziecko" zajęła się problemami związanymi z wychowaniem dzieci szkolnych. Jak sama zauważyła, na rynku wydawniczym mnóstwo jest książek o "obsłudze" i wychowaniu niemowlaków i małych dzieci, a później - wielka dziura. Potem dzieci pojawiają się w postaci problemowych i buntujących się nastolatków.
Autorka...

Pierwsza część bardziej mnie porwała.
Przy tej się męczyłam :(

Polecam z czytsym sumieniem.

polecam

• 2014
  • Poradniki
  • Wychowanie dzieci
  • Chcę mieć/Poszukuje na wymianę
  • 2016
  • Posiadam (wersja papierowa)