Kup teraz - 8 ofert w cenie od 30.95 zł do 58.12 zł

Struktura społeczna

Henryk Domański Wydawnictwo: Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7383-245-9
Scholar
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7383-245-9

Dawka solidnej wiedzy z zakresu makrosocjologii. Niestety bardzo trudna w odbiorze - absolutnie nie nadaje się na lekturę popularnonaukową.

Nudy na pudy.

Autor pisze tak, że zasnąć można trzy razy na rozdział.
Do tego powtarza się, snuje domysły, zaprzecza.

Czytam o czymś i nie wiem czy mam to przyjąć za pewnik, czy zaraz wyskoczy z jakimś ale. I zwykle wyskakuje. Stronę dalej pojawia się inna teoria albo kontrargumenty.

Musiałam czytać po 2, 3 razy żeby wyciągnąć wniosek, czy faktycznie te klasy upadły,...

• Socjologia
  • 2) Politologia, socjologia
  • Serio serio
  • Lektury
  • Kulturoznawstwo
  • Nauki społeczne
  • 2018

Dodaj cytat z książki Struktura społeczna