Gwiazdka z marzeń

Okładka książki Gwiazdka z marzeń Penny Jordan
Okładka książki Gwiazdka z marzeń
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
Her Christmas fantasy
Harlequin
1997-01-01
1997-01-01
Anna Bieńkowska
uczucia miłość cierpienie strach

Lekka, miła, świąteczna lektura. Lisa,która kocha święta Bożego Narodzenia jedzie z narzeczonym Henrym do jego rodziców. Jej rodzice artyści przebywają w Japonii. Jest chłodno przyjęta przez jego rodziców. Niestety zrywa z nim gdy w pojawia się Oliver, który zauważa,że strój, który kupiła należał do innej kobiety. Jednak zerwanie z Henrym sprawia,że Lisa rozumie,że Henry jest pod zbyt dużym wpływem swojej mamy. Oliver postanawia zająć się Lisą,aby nie musiała w śnieżycę wracać do domu. Oliver wybrał ją na kobietę swego życia i bardzo bał się,że straci ją tak jak stracił swoją matkę. Jako biznesman musi często jeździć do Nowego Jorku i z kuzynem prowadzić interesy.
Bardzo fajnie czyta się tę książkę.
Polecam.

Oliver to mężczyzna który wie czego chce. Jak tylko poznał Lise postanowił przejść z nią przez życie. Nie dziwi mnie to wcale, bo doskonale do siebie pasowali, mieli te same podejście do wielu spraw np. do świąt. Nie wiem skąd te rozterki Lisy, które spowodowały tyle bólu obu bohaterom. Miło się czyta jak zakochany mężczyzna pędzi do ukochanej przez pól świata porzucając pracę. Można przeczytać. Nie powala, nie odstręcza też.

24-33

24-33

• Harlequin
  • Romans
  • Różnica wieku
  • Harlequin ulubione
  • TAG: Różnica wieku

Dodaj cytat z książki Gwiazdka z marzeń