Odrębna Rzeczywistość

flora i fauna
2010-01-01
978-83-7510-513-1
Zbigniew Zagajewski, Monika Pilarska

W mojej opinii kolejna część losów Pana Castanedy nie różni się niczym od poprzedniej. Fajna przygodówka, przyjemnie się czyta, choć czasami drażni i ma mnóstwo błędów.. Czy historia ma cokolwiek wspólnego z prawdą- nie wiem, ale faktem jest, że pozostawia dużo do myślenia. Chcąc nie chcąc, człowiek zastanawia się nad swoim życiem. Przyjemnie było by żyć jak Oni ..

Kolejna książka o rozwoju swojej świadomości. Polecam dla wszystkich osób interesujących się tematem kreowania rzeczywistości.

Naprawdę ciekawa książka. Jeżeli "Nauki don Juana" przypadły komuś do gustu, ten tytuł również powinien sprostać oczekiwaniom. Castaneda jest mistrzem opisów, które przemawiają do naszej podświadomości. Czujemy każdy dreszcz, powiew wiatru, drętwienie, szybsze bicie serca. Połykamy każdy stronę zastanawiając się czy sami żyjemy we "właściwy" sposób. Na pewno przeczytam inne...

Będę wracać do tej książki wiele razy. I z przyjemnością wyrusze w podróż śladami Don Juana Matusa. To świat który mnie pociąga i fascynuje.

Osobiście bardzo cenię sobie książki, które potrafią wpłynąć na świadomość człowieka, służąc radą , drogocenną podpowiedzią która ukryta jest gdzieś w postaci przechadzającego się leniwie obok nas zwierzęcia, posąg, znaku na niebie itd. , itp.....każdemu z nas może zdarzyć się zgubić własne ja, wartości a co najważniejsze własne przekonania błądząc po nieznanym nikomu...

Mocna książka, pełna mocnych słów; słów, które budzą ten szczególny dreszcz na plecach.

Bardzo dobra książka. Wnioski wyciągnięte z treści najprościej mówiąc przekazu książki można wykorzystać na swoją korzyść budując od nowa swoją codzienność. Pozdrawiam.

Na półkach: , , , , , , ,

Pseudo-powieść czy raczej opracowanie naukowe amerykańskiego antropologa o nazwisku - Carlos Castaneda może być przydatna wyłącznie osobom zafascynowanym kulturą, zwłaszcza etnologią, ludów iberoamerykańskich. Weszłam w jej posiadanie przypadkowo, poprzez stronę z ebookami i dobrze się stało. Żadna inna forma nie byłaby satysfakcjonująca. Wszystkie te sprawy związane z...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Kindle
  • 2018
  • W przeszłości
  • Świadomość

Carlos Castaneda Odrębna rzeczywistość. Rozmów z don Juanem ciąg dalszy. Zobacz więcej