Poradnik hodowcy: Smoki

fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7495-076-3
Agata Radkiewicz
smoki mity fantasy

Przepiękne obrazki, cudowne wnętrze, jednym słowem polecam dla wszystkich, który uwielbiają fantastykę i smoki

Ta pozycja to hit dla wszystkich, którzy uwielbiają fantastykę, smoki, piękne grafiki i ciekawostki. Kupiłam tę książkę wraz z moją przyjaciółką i byłyśmy nią zafascynowane – poradnik ten napisany jest w taki sposób, jakbyśmy czytali poradnik hodowców psów czy kotów. Piękne grafiki i opisy opowiadają o wszystkich smokach występujących na świecie, ich specyfikacji, historii...

Nastolatką już dawno nie jestem, fascynacji fantastycznymi stworzeniami nigdy nie przejawiałam. Ale czytając tę książkę, bawiłam się rewelacyjnie. Jest pomysłowa, błyskotliwa, dowcipna, zajmująca. I do tego pięknie stylizowane wydanie. Perełka.

Dyskusje

• ~~~~📚Posiadane📚~~~~