Kiedy mały Findus się zgubił

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Pettson i Findus literatura dziecięca
När Findus var liten och försvann
9788372781994
Barbara Hołderna
Media Rodzina
staruszek samotność radość pettson i findus sven nordqvist literatura dziecięca dla dzieci
När Findus var liten och försvann
literatura dziecięca
9788372781994
Barbara Hołderna
Pettson i Findus

Rewelacyjna książka dla dzieci a i dorosły może się zainteresować jej przesłaniem czytając dzieciom. Spodoba się zarówno 4-latkowi jak i 7-latkowi. Dzieci słuchają, śmieją się, i jednocześnie śledzą wspaniałe ilustracje które są tak wykonane, że pokazują całą historię z danej strony. Mamy kupioną całą serię.

Rewelacja! Odkryliśmy Findusa i Pettsona przez przypadek i aż dziw, że nie jest tak reklamowany. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o autorze ani o Findusie i Pettsonie. Ciepls i pełna humoru hstoria opowiedziana ładnym językiem o staruszku Pettsonie i jego kocie Findusie. A ilustracje są naprawdę boskie, można je oglądać i oglądać.

Obydwaj przesympatyczni, i Findus, i Pettson. Dziś czytaliśmy tę książeczkę już trzy razy i pewnie się na tym nie skończy. Oprócz prostej, cieplej historii osobną wartość stanowią ilustracje, które są tak szczegółowe i dowcipne, ze można je oglądać za każdym razem zwracając uwagę na inny szczegół. Np. Pettson na każdym obrazku ma inny wyraz twarzy, układ ciała. Wszystko...

Czas spędzony z moim dzieckiem w towarzystwie Pettsona i Findusa to niepowtarzalne chwile w zupełnie innym świecie, pełnym fantastycznego humoru. Dziękujemy Panie Nordqvist :-)

Ach, ten Findus! Uwielbiamy go!

Bardzo ciekawa, wciągająca historyjka, choć niekiedy się dłużyła, ale przeczytaliśmy do końca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy, bo mały Findus jest po prostu cudowny. Po każdej lekturze jego przygód chcemy mieć kota w domu;)

Kolejne spotkanie z ulubionym starszym Panem i rozbrykanym kotem ;)
uwielbiamy całą serię, a każda kolejna przygoda jest ciekawym spotkaniem z poczuciem humoru . Proszę zwrócić na ilustracje , gdzie zawsze wiele się dzieje !

Kocham zwierzęta i tę książkę!!!

Ciepła historia o staruszku Pettsonie i jego kocie. Tym razem panowie wspominają jak to było, gdy Findus był małym kociakiem. Nie był jeszcze tak obeznany w okolicy, nie znał wszystkich zwierząt mieszkających w pobliżu, więc każdy dzień przynosił nowe niespodzianki. Nie wszystkie były miłe. Zwłaszcza, kiedy było to spotkanie ze zwierzęciem dużo większym od kociaka. Jak się...

Lubię koty, lubię czasem książeczki dla dzieci, nawet Stuhra lubię, ale to mi jakoś nie podeszło. :p

• Dla dzieci
  • Dzieci