Fiord i zaginiony naszyjnik

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Book House Seria: Już czytam literatura dziecięca
Book House
literatura dziecięca
Już czytam

Wciągająca, ciekawa i przede wszystkim - zabawna :) tona śmiechu. Bardzo ładnie zilustrowana 👍

Zdecydowanie polecam. Wraz z moim pięciolatkiem ☺

moja pierwsza samodzielnie przeczytana książka!

Najfajniejszy był Fiord i jego zielona, śmierdząca parówka. Przewidywalna i prosta historyjka, która raczej nie przykuwała uwagi synka. Czytałam ją raczej dla siebie 😁

Ciekawa i zabawna książeczka dla początkujących "czytaczy".

Rewelacyjna, ale niestety bardzo krótka historia o zaginięciu pewnego bardzo ważnego dla cioci naszyjnika z pereł...

Nawiązania do "Gwiezdnych Wojen" bardzo się synowi podobały, a także bardzo chętnie oglądał ilustracje, które mnie też zachwyciły (mieliśmy inne wydanie).

Polecamy :)

• Biblioteka
  • Literatura polska
  • Książeczki córeczki
  • Dzieciowe
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Dla dzieci
  • Polskie

Dodaj cytat z książki Fiord i zaginiony naszyjnik