Siedem lat później

Heart of the Matter
literatura obyczajowa, romans
Martyna Tomczak
miłość siedem

Świetna książka, wciąga, czasami drażni. Drażni jedna z bohaterek. Niby dorosła kobieta (można powiedzieć "po przejsciach"), a jednak jest trochę głupia. Sama wie, że źle postępuje, a jednak brnie w znajomość, która powinna się dawno zakończyć. W ogóle nie jest jej mi żal.

Książka ukazująca życie dwojga ludzi, w które wkrada się zdrada. Książka, które może wiele uświadomić. Czasami zbyt przewidywalna lecz przyjemna lektura.

Jak zwykle w przypadku tej autorki, mądra, wciągająca historia, pozornie banalna i przewidywalna, ale tak naprawdę wcale taka nie jest. W mojej opinii - wartosciowa literatura kobieca, po którą zdecydowanie warto sięgnąć.

Czy biorąc ślub, życie w szczęściu i razem jest nam naprawdę dane raz na zawsze? Co zrobić, gdy wkrada się w nie zdrada? Ciekawa pozycja na wieczór.

Dość banalna i niekiedy irytująca swoją przewidywalnością opowieść. Napisana jednak ładnym, literackim językiem, ciekawie również prowadzony sposób narracji. Równie szybko się ją czyta jak i zapomina.

Zwykła, obyczajowa książka, a bardzo miło mi się ją czytało. Ciekawe spojrzenie na kryzys małżeński. Świetna kreacja młodszej córki państwa Russo. Dodatkowy plus za otwarte zakończenie.

wersja angielska

Tessa oraz Nick Russo. Z boku wyglądają na perfekcyjne małżeństwo, on jest znakomitym chirurgiem dziecięcym, a ona całkowicie oddała się wychowywaniu swoich dzieci. Tessa jest przyzwyczajona do tego, że mąż nie ma dla niej mnóstwo czasu. Kiedy jego pacjentem staje się Charlie Anderson, Nicka coraz częściej nie ma w domu. I w końcu Tessa postanawia zajrzeć w SMS-y męża....

5 cz. Tesse i nick to wzorowe małżeństwo. mają 2 dzieci i spokojne życie. do czasu wypadku małego Charliego. wtedy to Nick-wziety lekarz poznaje chłopca i jego mamę Val,która zmienia jego życie o 180 st. Czy wplatujac się w romans Nick przekreśla swoje małżeństwo? czy Nick zdradzi tylko uczuciowo czy także fizycznie? Czy można budować swoje szczęście na czyimś...

Dyskusje

3 885