Westchnienie za Lapu-Lapu

Czytelnik
Syjam Azja Sarawak Indianie
literatura faktu
Syjam Azja Sarawak Indianie

Świetna i barwna relacja ze świata, który tak bardzo się różni od naszego. Lucjan Wolanowski z prawdziwym dziennikarskim zacięciem, opisuje swoją podróż, nie jest to wędrówka przez znane turystyczne trasy. Opowiadane anegdoty czasem bawią, czasem smucą. Syjam, Hongkong, Filipiny to wszystko staje przed czytelnikiem otworem, autor ukazuje nam Azję inną od tej, którą znamy z...

• Podróżnicze
  • Kiedyś miałam
  • Literatura polska
  • Literatura faktu
  • Do wymiany
  • Gdy byłem dziecięciem...
  • Podróżnicze/ Reportaż/ Etnologia
więcej mniej