Wir

Państwowy Instytut Wydawniczy
1985-01-01
1985-01-01
Halina Czarnocka
Ameryka Południowa robotnicy indianie kauczuk Kolumbia literatura kolumbijska pampa

Bardzo ciekawa książka, zarówno fani przygodówek jak i romansów będą zadowoleni. Bardzo dobrze pokazana psychika głównego bohatera. Do tego bardzo ważny w tym czasie, poruszany problem społeczny, czyli zbieracze kauczuku i niewolnictwo indian. Wpada w pamięć. Czytanie tak wciąga, że nie chce się odchodzić od niej! Polecam z całego serca!
PS Taka niska średnia świadczy źle tylko o oceniających, że nie umieją wczuć się w tą piękną opowieść i żyć życiem bohaterów książki!!! ;)

PS Taka niska średnia świadczy źle...

Wspaniała, polecam wszystkim, wtapiasz się w nią niczym krople deszczu w drzewa i nie wiesz, kiedy sie skończy. Z każdym słowem zaczyna się na nowo.

Dodaj cytat z książki Wir