Pippi i Sokrates. Filozoficzne wedrówki po świecie Astrid Lindgren

Okładka książki Pippi i Sokrates. Filozoficzne wedrówki po świecie Astrid Lindgren
Jorgen GaareOystein Sjaastad Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Seria: Biblioteka "Świata Zofii" filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka "Świata Zofii"
Pppi og sokrates. Filosofiske vandringer i Astrid Lidgrens verden.
Jacek Santorski & Co
2002-01-01
2002-01-01
838887537X
Iwona Zimnicka
Pippi filozofia

Okładka książki Harry Potter. Filozoficzny czarodziej Jorgen Gaare, Oystein Sjaastad
Ocena 5,2
Harry Potter. ... Jorgen Gaare, Oyste...

więcej Więcej

... i wcale nie było lekko i zabawnie.

O przygodach dość nietypowej i zaskakującej postaci, jaką jest Pippi słyszał każdy. Niesamowite przygody tej silnej i niebywałej dziewczynki czytali/oglądali nie tylko młodzi ale i starsi, jednak czy znalazła się jakakolwiek osoba, która zauważyła, że przygody Pippi Langstrump, to nie tylko śmiechy i zabawa, a ukryta prawda filozoficzna?
I tutaj właśnie najbardziej odnajdą...

Niezła książka, jak na psychologiczno-filozoficzną nietrudna w czytaniu.

Flaki z olejem....

Niezła gratka dla miłośników prozy Astrid Lindgren.

• Filozofia
  • Esej
  • #eseje i felietony o książkach, literaturze i wszystkim innym
  • Poradniki//psychologia
  • Półki z literaturą
  • Kultura/Wokół literatury

Dodaj cytat z książki Pippi i Sokrates. Filozoficzne wedrówki po świecie Astrid Lindgren