Słowo inspektora

Okładka książki Słowo inspektora
Wilhelmina Skulska Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
832070071X
literatura współczesna literatura polska XX wiek kryminał Rogosz

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

W latach wojennych Rogosz, obecnie inspektor, przyrzekł przyjacielowi dbać o jego syna. Pech chciał, iż rzeczony syn jako młody milicjant został podczas konwoju śmiertelnie ranny. Inspektor Rogosz nie może wybaczyć sobie niedotrzymanej obietnicy, a jego życiową pasją staje się pościg za mordercami...

Kryminał PRL-owski dziejący się w latach 70., w którym dzielny inspektor Rogosz rozwiązuje sprawę morderstwa sprzed 20 lat dzięki nieprawdopodobnym zbiegom okoliczności i specyfice pewnego sznurka; napisane to sucho i nieinteresująco a tło obyczajowe właściwie nie istnieje, tylko dla amatorów.

Dodaj cytat z książki Słowo inspektora