O włos od prawdy

Okładka książki O włos od prawdy
Wilhelmina Skulska Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Klub Srebrnego Klucza
Wydawnictwo Iskry
1985-01-01
1985-01-01
8320706912
otrucie śledztwo kryminał policja

Klasyczna metoda poszukiwania mordercy nakazuje na samym początku stwierdzić kto na tejże zbrodni korzysta. Do tego schematu pasuje kilka osób; co jednak, jeżeli jest on wadliwy, jeżeli oficerowie śledczy przeoczyli jakąś niecodzienną możliwość?

Można przeczytać, ale jakoś tak w połowie pogubiłam wątek i w sumie dotarłam do końca, ale mogło być lepiej.

Ta książka przeleżała na moich półkach kilkadziesiąt lat zanim znów po nią sięgnęłam, ale warto polecam

Ciekawa pozycja. Dość szybko można wytypować podejrzanych o morderstwo, ale nie to jest kluczem zagadki - KTO? - lecz jak!

Bardzo podobało mi się, że autor do książki wplótł faktyczne wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju - o czym autor informuje w postscriptum. Paradoksalnie - mam wrażenie, że w poruszonym temacie nic w naszym kraju się nie zmieniło.

Dodaj cytat z książki O włos od prawdy