O włos od prawdy

Wilhelmina Skulska Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
8320706912
Wydawnictwo Iskry
otrucie śledztwo kryminał policja
kryminał, sensacja, thriller
8320706912
Klub Srebrnego Klucza
otrucie śledztwo kryminał policja

Ta książka przeleżała na moich półkach kilkadziesiąt lat zanim znów po nią sięgnęłam, ale warto polecam

Ciekawa pozycja. Dość szybko można wytypować podejrzanych o morderstwo, ale nie to jest kluczem zagadki - KTO? - lecz jak!

Bardzo podobało mi się, że autor do książki wplótł faktyczne wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju - o czym autor informuje w postscriptum. Paradoksalnie - mam wrażenie, że w poruszonym temacie nic w naszym kraju się nie zmieniło.

• 2017
  • Chcę w prezencie
  • Nr 3
  • Posiadam e-book

Dodaj cytat z książki O włos od prawdy