Specjaliści od rozwodów

Okładka książki Specjaliści od rozwodów
Barbara Delinsky Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Fabianowska
prawnik rozwód romans

więcej Więcej

Całkiem fajna książka.
Faith i Sawyer, przyjaciele ze studiów, mają okazję znów spędzić więcej czasu ze sobą, gdyż reprezentują dwie strony małżeństwa, które chce się rozwieść.
Czy to, że każde z nich w pracy musi stanąć przeciwko sobie, broniąc swoich klientów nie zepsuje ich relacji?

Bardzo lekka, przyjemna książka. Podobało mi się bardzo, jak Sawyer zabiegał o Faith :)Super :)

Lekka, łatwa i nawet przyjemna - polecam

Zakochałem się,w tej książce od samego początku.
Czyta się cudownie,tak lekko i wspaniale.
Główni bohaterowie,to mili ,cudowni ludzie.
Którzy wiedzą,czego chcą od życia.
Moi rodzice,są od 1987 roku po rozwodzie,więc książka była,dla mnie dość osobista.
Super się czyta.

Po raz pierwszy siegnelam po tworczosc tej autorki. Nie zaowiodlam sie,nawet przeciwnie-jestem mile zaskoczona powiescia.
Watki dobrze rozbudowane,doprowadzone do konca. Bohaterowie sa dynamiczni i wybuchowi.
Ogolnie rzecz biorac, powiesc jest taka, jaka byc powinna.Pelna zwrotow akcji, napiecia i zarazem wybuchow namietnosci. Przy tej ksiazce nie da sie nudzic.
Maly format...

Ciężko jest uwierzyć w szczęśliwe zakończenie, w miłość aż do "grobowej deski", zwłaszcza gdy ma się za sobą nieudane małżeństwo i gdy jest się "specjalistą od rozwodów". Ale warto zaryzykować i znów się poddać uczuciu, zakochać się , zamiast zamykać się w czterech ścianach i wmawiać sobie, że nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia.
Książka lekka i przyjemna, idealna...

„Nie odrywał od niej oczu. Starał się w lot odgadywać jej życzenia. Jakby tego nie było dość, przygotował uroczystą kolację przy świecach, spełniając tym samym marzenia Faith.”*

Miłość to coś czego nie da się przewidzieć, to coś co przychodzi kiedy chce i lokuje się tam gdzie chce. Nie od nas to wszystko zależy, a od niej. Nic w życiu nie jest proste, nawet ona. Trzeba o...

Młoda pani adwokat od lat przyjaźni się z kolegą ze studiów, również adwokatem. Lubią razem spędzać czas, znają się dość dobrze. Oboje są rozwodnikami, oboje już kiedyś byli zakochani, ich małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Podchodzą do tego bardzo rozsądnie, nie wyolbrzymiają problemu.
Pewnego razu spotykają się na sali sądowej reprezentując przeciwne strony ...

• Harlequin
  • 2012
  • Moi mali książęta :)
  • POSIADAM...ebooki
  • Romans
  • Wyd. HarperCollins Polska/Mira/Harequin

Dodaj cytat z książki Specjaliści od rozwodów