Krok w nieznane

Judith Lennox Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Z Kapeluszem literatura piękna
A step in the dark
literatura piękna
Barbara Szyszko
Z Kapeluszem
kobieta rodzina kryzys

Mam do tej książki ogromny sentyment,. Pięknie napisana powieść obyczajowa o trudnych losach kobiety i miłości matki do dziecka. Nie sądziłam, że tego typu historia tak bardzo mnie pochłonie.

Mnóstwo drobnych wątków przy braku jednego głównego...

Książki Judith Lennox to powieści obyczajowe w najlepszym wydaniu. Monumentalne historie rodzinne, zawierające mnóstwo zaskakujących sekretów, które tylko czekają na odkrycie, bo prawda prędzej czy później zawsze wychodzi na jaw i zwycięża nad kłamstwem. Zwrotów akcji nie brakuje w "Kroku w nieznane", opowieści, której akcja rozpoczyna się w 1914 roku i trwa przez ponad pół...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna!

Jak dla mnie książka rewelacyjna. Bardzo wciągająca akcja, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Do tego zaskakujące zakończenie. Czyli wszystko tak jak trzeba. Polecam.

Wciągająca opowieść o losach Bess,młodej wdowy na tle historii XX wiecznej Anglii.Znajdziemy w powieści miłość,nienawiść,smutki i radości.Polecam!!

Bardzo lekko, dobrze i przyjemnie czytająca się książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam!

Troszkę w tej powieści romansu, troszkę historii. Czasem czyta się z zapartym tchem, a czasem nudzi i szybko przerzuca kartki.
Ogólnie jeśli ktoś lubi stare, angielskie klimaty to polecam.

Przyjemna książka.Opowiada o kobiecie,która pokonuje trudności życiowe,rozłąke z synem,przebieg pierwszej i drugiej wojny.

Zdecydowanie nie jest to książka, przy której można się zrelaksować. Nudna, zagmatwana, taka literacka Moda na sukces.

Dyskusje

• 2011