Dzienniki z lat osiemdziesiątych

Okładka książki Dzienniki z lat osiemdziesiątych
Teodor Parnicki Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Literackie
2008-01-01
2008-01-01
978-83-08-04198-7
dzienniki parnicki alkohol pisarz

Bardzo szczery zapis codziennego zmagania się z rzeczywistością przez niemłodego już autora. Okoliczności powstawania ostatnich powieści. Zmagania z alkoholem. Super pozycja dla milośników Parnickiego ale także tych, którzy lubią dzienniki i wspomnienia. W trakcie czytania bardzo zżyłem się z autorem. Super!

dostałem w prezencie 34, warsztat wielkiego pisarza i jego fascynujący warsztat,
Parnicki był zapobiegliwy, roztropny, przewidujący i dbający o własne sprawy, czym nie rozczarowuje.

Oddam za darmo i zapłacę za przesyłkę. Nie daję oficjalnej oceny, ale w moje życie nic nie wniosło.

Dodaj cytat z książki Dzienniki z lat osiemdziesiątych

Video

Video