Wacek i jego pies

literatura młodzieżowa przyjaźń pies
literatura młodzieżowa
9788370420017
literatura młodzieżowa przyjaźń pies

Wciągająca i wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z psem. POLECAM!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Akcja książki rozpoczyna się w czasie wybuchu Drugiej Wojny Światowej, jest to przepiękna, poruszająca i mądra książka o niezwykłej, pięknej przyjaźni osieroconego chłopca z jego wiernym, ślicznym przyjacielem.
Dużo łez wylałam gdy czytałam tę książkę wzruszyłam się, mnóstwo emocji mi przekazała, wzruszeń..opowieść o prawdziwym oddaniu, bezgranicznej miłości, zaufaniu...

Dlaczego większość książek kończy... się tragedią i rozpaczą??? W trakcie lektury wylałam morze łez. Płakałam kiedy przeczytałam zdanie:
"płaski łeb i przerażone ślepie Mikusia...?!!! Książka jest przecudna, uczuciowa, bardzo mnie poruszyła. Przepiękna opowieść o miłości, poświęceniu i oddaniu. Powrócę do niej kiedyś i znów ją przeczytam a może nawet moje dzieci w...

Recenzja:

• Dzieciństwo
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Dziecięce
  • 2012
  • Prawdziwe Historie
  • Rok 2016

Dodaj cytat z książki Wacek i jego pies