Konstantin Gorča

Okładka książki Konstantin Gorča
Vidosav Stevanović Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie Seria: Ex Libris Biblioteka Jugosłowiańska literatura piękna
literatura piękna
Ex Libris Biblioteka Jugosłowiańska
Konstantin Gorča
Wydawnictwo Łódzkie
1978-01-01
1978-01-01
Magdalena Petryńska
Bałkany Jugosławia Serbia

Okładka książki Literatura na Świecie nr 3-4/2018 (560-561) Dejan Aleksić, Svetislav Basara, Oto Horvat, Mirko Kovač, Đorđe Lebović, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Vidosav Stevanović, Srdjan Valjarević, Bora Ćosić
Ocena 0,0
Literatura na ... Dejan Aleksić, Svet...