Życie prywatne angielskich władców: Ukazane w pełnym świetle życie angielskich monarchów od Henryka VIII po dzień dzisiejszy

Nigel Cawthorne Wydawnictwo: Bellona Seria: Miłość Rządzi Światem biografia, autobiografia, pamiętnik
Sex lives of the king and queens of England
biografia, autobiografia, pamiętnik
Roman Gołędowski
Miłość Rządzi Światem
królowie Anglia seks życie seksualne

Kolo ksiazki historycznej to to cos nie stalo.

Wiele osob narzeka na tabloidowy jezyk, jakiego uzywa autor, ale to co spowodowalo tylko 1 gwiazdke ode mnie to calkowity brak wiedzy i MNOSTWO BLEDOW HISTORYCZNYCH! W samym wstepie, gdzie autor przedstawia w kilku zdaniach zycie erotyczne monarchow przed Henrykiem VIII jest tyle bledow merytorycznych, ze az sie odechciewa...

książka,której raczej nie będzie się długo wspominać. Szybko się czyta,rozdziały krótkie to plus. Minusy- mało ciekawa, lakoniczna, pobieżna. Lista kochanek i kochanków z lekkim opisem.nic co zapada w pamięć

O rany, wieje nudą jak z mało czego, zamiast zgrabnie napisanej, błyskotliwej zabawy literackiej, jak "Tron i alkowa" chociażby, nużący katalog kochanek i kochanków, nijak niezawiązany z historią i tłem czasów. Można sobie podarować.

• Historia
  • 1g) Biografie/Autobiografie