Czy jesteśmy sami we Wszechświecie?

Jean HeidmannNicolas Prantzos Wydawnictwo: Zysk i S-ka astronomia, astrofizyka
Sommes-nous seuls dans l'univers?
83-7298-191-4
Zbigniew Domański
Zysk i S-ka
życie pozaziemskie wszechświat
Sommes-nous seuls dans l'univers?
astronomia, astrofizyka
83-7298-191-4
Zbigniew Domański
życie pozaziemskie wszechświat

Nie wiem dlaczego, ale książkę bardzo dobrze mi się czytało, mimo, że część troszkę się zdezaktualizowała - w szczególności sprawy techniczne - to większość książki dalej jest nieprzedawniona. Może dlatego, że wciąż nie odebraliśmy żadnego sygnału od obcej cywilizacji dlatego wiele wątków poruszanych jest jak najbardziej na czasie.

Science fiction w wersji mega hard level. Niestety niektóre książki popularnonaukowe dość szybko się starzeją, co nie znaczy, że nie warto ich czytać. W oryginale książka wydana w roku 2000, u nas dwa lata później. Można więc założyć, że ma już 20 lat. Zespół dziennikarzy przeprowadza cztery wywiady ze znanymi (przynajmniej znanymi w ich środowisku i znanymi dziennikarzom...

• Astronomia
  • UFO i cywilizacje pozaziemskie
  • Chcę w prezencie
  • Naukowe i popularnonaukowe różne
  • Kosmos - życie pozaziemskie
  • Kosmos
  • Astronomia, astrofizyka, fizyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czy jesteśmy sami we Wszechświecie?