Gwiazdy

Die Sterne
Co i Jak (tom 17)
astronomia, astrofizyka
Joachim Mader

Nużąca dziedzina. Nawet w takiej formie temat gwiazd wydaje mi się daleki i abstrakcyjny.
'nie musimy się obawiać, że pewnego dnia słońce wygaśnie. Paliwa słonecznego jest jeszcze bardzo wiele i według naukowych szacunków starczy go na 5 miliardów lat. Trudno przypuszczać, by za 5 miliardów lat na Ziemi żyli jeszcze ludzie.'. Nie ma to jak ponury egzystencjalizm w książce...

• Dzieciństwo, szkoła, lektury
  • Angielski/psycho/studia/nauka