Po co mi ten facet

Okładka książki Po co mi ten facet Ewa Konarowska, Janusz Sztencel
Okładka książki Po co mi ten facet
Ewa KonarowskaJanusz Sztencel Wydawnictwo: JK powieść historyczna
powieść historyczna
JK
2008-01-01
2008-01-01
9788372292056

Świetna

Świetna

Nie powiedziałabym, żeby była to jakaś lektura obowiązkowa dla każdego, ale warto sięgnąć jeśli ma się chwilę czasu, bo nie jest zbyt długa, a zawiera ważne informacje, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Pomaga uporządkować wiedzę o relacjach międzyludzkich, bardzo lekko napisana, jeśli ktoś lubi książki w formie dialogu to na pewno przypadnie mu do gustu.

było parę ciekawych zdań,ale reszta tak naprawdę oczywista i nie ma powodu ,by pisac o tym książkę..

• Na mojej półce...
  • Sprzedane
  • Poradniki psychologiczne
  • Relacje damsko-męskie
  • Relacje
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Po co mi ten facet