Zmierzch w krainie dinozaurów

Okładka książki Zmierzch w krainie dinozaurów
Mary Pope Osborne Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 1)
Dinosaurus Before Dark
Egmont Polska
2003-01-01
2003-01-01
Irena Kubiak, Krzysztof Kubiak
dinozaury prehistoria przygoda

więcej Więcej

Dla 7+. Genialna seria! Nadaje się także do samodzielnego czytania .

Książka jest rewelacyjna bardzo mi się podobała.Będę czytał inne części.

W ostatnim czasie żadna historia nie wywołała w moim dziecku takiego poruszenia :) 5 latka jest zachwycona! Rodzeństwo - Ania i Jacek - w drodze do domu napotykają domek na drzewie, który kryje w sobie mnóstwo książek (dla książkoholika jak moje dziecię - istny raj). Otwierają tę o dinozaurach i w wyniku nieświadomie wypowiedzianego życzenia przenoszą się 52 mln lat wstecz...

Dzieci zachwycone - jest tajemniczy magiczny domek, który przenosi dzieci w czasie i przestrzeni, no i rodzeństwo - chłopiec i dziewczynka (więc moja parka tym bardziej zachwycona :)) przeżywający przygody niedostępne dla zwykłych dzieci!
Książeczka na prawdę wciąga, a jest wiele kolejnych części :)

Na półkach: , , , ,

Córkę bardziej intersują inne tytuły z tego cyklu niż dinozaury lecz musiała zacząć od pierwszej, żeby wiedzieć jak dzieci odkryły domek i jak się przenoszą do innego świata.
Teraz chyba możemy zacząć czytać to co nas zaciekawi.

Bardzo miła i przyjemna lektura dla mnie, dziecka (5l) i męża który też słyszał. Co prawda bardziej podobała nam się 4 część (od niej zaczęliśmy lekturę serii), ale pewnie dla tego, że już dużo wiedzieliśmy o akcji. Polecam

Czy Wasze dzieci też lubią wszystko, co magiczne? Różdżki, kule, koty, jednorożce, drzwi, pierścienie czy też zaklęcia? A domek? Brzmi świetnie, prawda? A co dopiero magiczny domek i to na drzewie! Szczerze przyznaję, że mnie tytuł oczarował od razu, więc szybko poprosiłam o egzemplarz recenzencki. Paczka zawierała osiem książeczek! Obok samej serii przygodowych opowieści o...

Na początku nudna, ale po przeczytaniu połowy stała się bardzo ciekawa i przeczytałem ją w jeden wieczór.

Niesamowite! :)

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Literatura dziecięca
  • Z biblioteki
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Literatura amerykańska

Dodaj cytat z książki Zmierzch w krainie dinozaurów