Blue Bistro

Reader's Digest
The Blue Bistro
literatura piękna
2006-01-01

Ciekawa historia o mlodej dziewczynie, ktora wyjezdza w nieznane. Odnajduje milosc i prace na pięknej wyspie, niestety nie wszystko jest takie piekne jak się wydaje. Nie jest to moze super Książka, ale fajnie się ja czyta. Polecam

Nie jestem fanką książek o wątku gdzie występuje nagłe zakochanie, jednak ta jest tą, która jako jedna z nielicznych tego typu mnie "uwiodła" i zauroczyła. Wracam do niej wiele razy i zawsze przeżywam ją na nowo, z tymi samymi emocjami pomimo znajomości fabuły. Całość jest pozytywnie skomponowana, czyta się ją szybko a zarazem przyjemnie. Po zakończeniu daje uczucie...

Książka przewidywalna, jak dla mnie, to taka w zasadzie o niczym. Nie porywa, nic szczególnego, ale jak już ją posiadam, to po prostu przeczytałam.

Lektura na jesienny wieczór przy kominku - czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Aż niemal zbyt przyjemnie jeśli zastanowić się nad tym o czym jest ta opowieść. Trochę odniosłam wrażenie, że Autorka jedynie mimochodem wspomina o sprawach poważnych - ciężkiej, nieuleczalnej chorobie, stracie rodzica w dzieciństwie, uczciwości, prawdziwej przyjaźni poddanej próbie. Te trudne...

W sam raz na jesienne wieczory. :)

Książka jest napisana przyjemnym stylem, posiada sympatycznych bohaterów i ulokowana została w pięknych okolicach, które opisano z należytą starannością. Miłość, widoki, uroczy mieszkańcy - książka dość przewidywalna, ale na wieczór w sam raz.

Książka przyjemna. W sam raz na długi jesienny czy zimowy wieczór.

Podobała mi się. Moje "wielkie czytanie" zaczynałam od polskich książek , gdyz zagraniczne wydawały mi się nieprawdziwe, zwłaszcza jakies romansidła. Ta jednak jest w miarę fajna. Polecam.

Dyskusje

• Rok 2020