Notatki przyszłej matki

Risa Green Wydawnictwo: Sonia Draga literatura piękna
Sonia Draga
2005-01-01
2005-01-01

Zabawna, lekka książka. Główna bohaterka jest niezwykle do mnie podobna. Kiedyś sięgnę ponownie do tej książki

Z braku papierowych książek na obczyźnie, można przeczytać, ale bez szału. Czyta się lekko,szybko i przyjemnie (momentami),często też wprawia w rozdrażnienie z powodu nierealności problemów bohaterki.Uważam, że nie wnosi nic sensownego pisze to jako matka.

Fajne czytadło dla odprężenia i pośmiania :)
Początkowo główna bohaterka Lara nie zyskała co prawda mojej sympatii i myślałam, że zaważy to na mojej ocenie. Okazało się jednak, że nie jest z niej aż taką egoistką jak myślałam i nawet ją polubiłam. Dzięki temu lektura tej książki stała się tym czym być powinna, lekką i przyjemną odskocznią od rzeczywistości :)
Jedyne co mnie niezmiernie irytowało od początku do końca, to tytuły rozdziałów. Ale tutaj nie winię autorki, tylko tłumacza. Podejrzewam, że miało być w założeniu śmiesznie, ale niestety, wyszło głupio i infantylnie.

Fajne czytadło dla odprężenia i pośmiania :)
Jedyne co mnie...

Rewelacyjna książka, w humorystyczny sposób opisuje zmagania młodych matek z wszelkimi problemami po narodzinach dziecka, uśmiałam się nie raz podczas czytania jej :)

Lekka książką na poprawę humoru.

Lekka książką na poprawę humoru.

cud świata! ratuje mi obecnie życie!

cud świata! ratuje mi obecnie życie!

zabawna, humorystyczna, przyjemna :)

zabawna, humorystyczna, przyjemna :)

zabawna z poczuciem humoru. Szybko się czyta.

zabawna z poczuciem humoru. Szybko się czyta.

Lekka i przyjemna lektura. Ciąża w krzywym zwierciadle. Przezabawna. Polecam nie tylko przyszłym mamom.

Przezabawna, ironiczna książka o losach przyszłej mamy. Polecam!

Przezabawna, ironiczna książka o losach przyszłej mamy. Polecam!

• Domowa biblioteczka
  • 2011