Zapłata

Okładka książki Zapłata Harley Laroux
Okładka książki Zapłata
Harley Laroux Wydawnictwo: Papierowe Serca Cykl: Losers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Losers (tom 2)
Losers: Part II
Papierowe Serca
2024-09-25
2024-09-25
2022-12-09
18+ Hot

Współpraca reklamowa

Impreza Halloweenowa przypomniała Jessice o istnieniu czterech osób, które prześladowała w liceum. Po powrocie do miasta niespodziewanie połączył ich dług rozpoczynający pełną przyjemności grę. Z czasem wszyscy przestali grać, uczucia wyszły na wierzch i wymagały podjęcia decyzji. Jessica nigdy nie sądziła, że szczęście odnajdzie w gnębionych przez siebie wyrzutkach, ale czy udźwignie ciężar krzywych spojrzeń rzucanych przez świat?

Ta historia to jest prawdziwy ogień 🔥
Nie spodziewałam się, że umysł Harley kryje w sobie takie rzeczy…

Jessica, Manson, Lucas, Vincent, Jason. Pięć różnych postaci, pięć odmiennych charakterów. Czasem problemem jest stworzenie dwóch różnych postaci, a tu jest ich aż pięć i każda jest autentycznie inna. Co jest świetne. Zderzenie ich charakterów to prawdziwa bomba.

Bardzo czekałam na ten tom. Chciałam wiedzieć jak potoczy się ich relacja, a gdy dostałam egzemplarz w swoje ręce, zwariowałam.

To nie są tylko pikantne sceny i puste dialogi. Każdy tom tej historii ma duszę i jest pełny dodatkowej akcji. Wielokrotnie moje serce zwiększało częstotliwość bicia podczas czytania drugiego tomu. Wręcz wariowałam z obrotu spraw do jakiego tam dochodziło i z niepewności co będzie dalej.

Pikantne sceny, które tu występują są na prawdę pikantne, gorące, ostre. W zasadzie chyba nie ma słów, które by to opisały, dlatego weźcie to pod uwagę przed sięgnięciem po nią. Mi osobiście bardzo się podobały, ale po prostu mam coś z głową, to dlatego 😂

Pierwszy raz miałam styczność z motywem reverse harem, ale pokochałam ten motyw i będę szukać książek z nim.

Jeśli mam być szczera to potrzebuje dalszych części, które niestety nie istnieją. Ale zabiłabym za króciutki dodatek, nowelkę czy sequel, aby tylko dowiedzieć się jak wygląda przyszłość tej piątki i ich miłość. Nie jestem gotowa, aby ich pożegnać. Będę czytać tą historię wielokrotnie, aż do śmierci. Mój chory umysł uwielbia ją całą i gdyby było to możliwe wymazałabym sobie pamięć, aby przeżyć to jeszcze raz.

Polecam dla osób z otwartym i trochę chorym umysłem, które nie boją się hardcorowych scen, emocji i relacji. Pamiętajcie też, że jest to fikcja literacka dlatego podejdzie do tego z dużą rezerwą.

Gorąco zachęcam do przeżycia najbardziej pikantnej historii jaką zdążyłam poznać 🔥🔥

Dziękuję za szansę i możliwość recenzji tego cuda.

Współpraca reklamowa

Ja po prostu uwielbiam RH, a Harley stworzyła coś tak odmiennego, że będę długo to pamiętać...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Do kupienia
  • 9 Wrzesień zapowiedzi