W pułapce potwora

Okładka książki W pułapce potwora Aleksandra Witkowska
Okładka książki W pułapce potwora
Aleksandra Witkowska Wydawnictwo: Akurat Cykl: Potwór (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Potwór (tom 1)
Akurat
2024-05-22
2024-05-22
Mafia Meksyk Transakcja 18+

To fascynująca opowieść, która wciąga czytelnika od pierwszych stron i trzyma w napięciu aż do samego końca. Autorka mistrzowsko buduje napięcie, prowadząc akcję w idealnym tempie, które pozwala w pełni zanurzyć się w fabule.

To, co wyróżnia tę książkę, to nie tylko dynamiczna akcja, ale również wyraziste postacie. Javier, bezwzględny boss mafii, oraz jego lojalni, aczkolwiek brutalni ludzie, nadają historii dodatkowej głębi i sprawiają, że dreszcze emocji są niemal namacalne. Ich działania, choć brutalne, są doskonale uzasadnione i realistycznie przedstawione, co dodaje książce autentyczności.

"W pułapce potwora" to nie tylko opowieść o zdradzie i przetrwaniu, ale także o sile, determinacji i poszukiwaniu sprawiedliwości. Fabuła jest napisana z wyjątkowym kunsztem literackim, a dialogi i opisy wciągają czytelnika w świat pełen niebezpieczeństw i intryg.

Jeśli szukasz książki, która zapewni Ci emocjonalny rollercoaster, pełen niespodziewanych zwrotów akcji i niezapomnianych postaci, "w pułapce potwora" jest idealnym wyborem. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez mroczny świat mafii, gdzie lojalność jest rzadka, a przetrwanie zależy od sprytu i odwagi. Gorąco polecam tę książkę ❤️

😈 Gdy tylko zobaczyłam książkę ogromne czekałam,by mieć ją w swoich rękach.Po jej przeczytaniu uważam,że była ona zdecydowanie zbyt krótka
😈Wracając do moich wrażeń po jej przeczytaniu uważam,że była to niesamowita historia.Niby banalna fabuła-ona zostaje sprzedana,przez intrygę jej „niby” siostry-bossowi mafii.Ostatecznie całość historii napisana jest w bardzo dobry sposób.Akcja toczy się w odpowiednim tempie a wraz z nią czuć dreszczyki emocji.A to za sprawą bezwzględnych działań Javiera i bezwzględności jego ludzi.Ciagle coś się dzieje dzięki temu trudno odłożyć książkę.
😈Gabriella początkowo kreowana jest jako szara myszka,która zbyt szybko ufa.Z czasem pokazuje swój cięty język oraz chęć ucieczki,przez co nieraz wpadała w kłopoty.Jej siła walki,determinacja powodowała,że chciałoby się jej pomóc.Zdarzenia z jej udziałem pokazują dobroć i czułość powodując,że ją się bardzo lubi.
😈Javier jest wykreowany jako potwór z koszmarów.Krok po kroczu poznajemy jego przeszłość.To daje inny obraz na jego osobę.

😈Książka jest bardzo ciekawą historią w której odnajdujemy bezwzględność meksykańskiej mafii oraz brutalność z nią związanej.Ciarki na skórze towarzyszą przez większość lektury,ponieważ autorka wprowadziło do fabuły konsekwencje złych czynów osób,które nie wykonują poleceń!

😈Jeszcze wiele jest do odkrycia w historii bohaterów.Zakończenie wzbudziło moje zaskoczenie i spowodowało,że w oczekiwaniu czekam na kontynuację.

😈Jest to idealna lektura dla osób szukających dreszczyku emocji i momentów,które wzbudzają grozę.
Gorąco wam ja polecam

• Polscy autorzy
  • Maj zapowiedzi
  • Zapowiedzi/Czekam
  • ****Do kupienia
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa/Romantasy
  • Seria

Dodaj cytat z książki W pułapce potwora