Okładka książki Human Design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem Shayna Cornelius, Dana Stiles
Shayna CorneliusDana Stiles Wydawnictwo: Publicat poradniki
poradniki
Your Human Design. Discover Your Unique Life Path and How to Navigate It with Purpose
Publicat
2023-10-11
2023-10-11
wiedza nauka samopoznanie samoświadomość samorozwój astrologia astronomia fizyka kwantowa poradnik human design

Powiem Wam, że jestem nią zaskoczona. 😳 Wiecie, spodziewałam się książki o rozwoju osobistym, podobnej do setek innych, dostępnych na rynku. A jednak ta jest… zupełnie inna. 🙈

Zacznijmy od tego, że ona sama w sobie zmusza Was do pracy nad sobą. Nie jesteście w stanie po prostu jej przeczytać, bo już na samym wstępie za zadanie mamy wygenerowanie własnego wykresu Human Design. 📈 Spokojnie, brzmi to abstrakcyjnie, ale książka przez wszystko dokładnie Was prowadzi, przyporządkowuje do energetycznego Typu (jednego z pięciu) i Autorytetu (jednego z ośmiu). W dodatku taki wykres można wygenerować online, więc nie ma w tym nic strasznego! 😂

Książka jest urozmaicona mnóstwem ćwiczeń, rytuałów, wskazówek i codziennych praktyk, przez co całe czytanie staje się pewnego rodzaju przygodą, pozwalającą na poznanie siebie. 😶‍🌫️

I jest naprawdę fajna!
Jestem szczerze zdziwiona taką formą. Jak dla mnie bardzo wartościowa pozycja, która zmusza do odrobiny refeksji. Zresztą, nie wiem jak Wy, ale mnie od razu zaciekawiło połączenie astrologii wschodniej, I Ching, systemu czakr i Kobalistycznego Drzewa Życia. 🧘🏽‍♀️🌳🔮
Bardzo polecam! Nada się też świetnie na prezent.

Co mogę powiedzieć o książce?
Jest to książka z gatunku rozwój osobisty, która pomaga sięgnąć w głąb siebie i wydobyć to co w nas najlepsze. Human Design to nowość na polskim rynku wydawniczym.

Tytuł pokazuje sposoby jak rozumieć siebie i żyć w zgodzie ze sobą. To pełna wskazuwek książka, dzięki której dowiesz się czegoś o sobie. Masz szansę ulepszyć własne życie i pozbyć się lęków.

Autorki jasny i przejrzysty sposób przekazują główne założenia Human Design. Filary tego nurtu są wytłumaczone i zrozumiałe dla większości czytelników.
To ciekawa i wciągająca książka. Można się wiele dowiedzieć o sobie nauczyć wykorzystywać tą wiedzę.

Co mogę powiedzieć o książce?

Książka ta jest napisana w prostym języku, bardzo łatwa do zrozumienia i idealna dla osób początkujących. Opisuje wszystkie podstawy HD, które naprawdę wiele wnoszą do naszego życia. Dodatkowo książka ta zawiera wiele fajnych wskazówek co sprawia, że od razu mamy podane praktyczne porady jak wdrażać tę wiedzę w życie :)
Bardzo polecam wszystkim miłośnikom Human Design oraz tym, którzy chcą lepiej poznać siebie:)

Od dawna już interesuję się Human Design i cieszę się, że w końcu pojawiły się materiały w języku Polskim :) HD to system, który zmienił moje życie. Zawsze byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wszystkich systemów, które miały niby znac mnie lepiej niż znam samą siebie- ale akurat HD mnie zaskoczył i rzeczywiście sama dowiedziałam się o sobie wielu ciekawych rzeczy!...

Trafność systems Human Design mnie zszokowała. Czytałam o tym w większości w języku angielskim, więc bardzo ucieszyła mnie polska publikacja, bo mało takich pozycji pojawia się na naszym ojczystym rynku wydawniczym.

Human Design to nie jest religia ani filizofia. To logiczny i konsekwentny system, który pozwoli na dokonanie jasnego wglądu w samego siebie i umożliwi zapoznanie się ze swego rodzaju mapą tego, jacy jesteśmy naprawdę bez uwarunkowań, jakie stawia nam społeczeństwo.

Ta książka pomoże stworzyć nam wykres Human Design, dowiemy się, jak go rozumieć, przyjrzymy się naszym Typom, Strategiom i Autorytetom. Dostaniemy od autorek narzędzia, jak każdego dnia wprowadzać zmiany w naszym życiu, aby lepiej się poznać, rozumieć i akceptować. Interpretacja HD zachęca do zbadania Kanałów, Bram i Krzyża Wcielenia.

Zachęcam do przeczytania tej książki, bo odnalezienie tego, co czyni nas wyjątkowym to połowa sukcesu do życia zgodnie ze sobą. Potrzebna jest akceptacja tego, kim jesteśmy. To fantastyczna podróż duchowa dla czytelnika okraszona estetyczną grafiką pełną wiedzy i skłaniająca do refleksji.

Ta książka zawiera:
✔️Pojęcie Human Design
✔️Czym jest ludzka energia
✔️5 typów: Manifestatora, Generatora, Generatora Manifestującego, Projektora i Reflektora
✔️8 Autorytetów (m.in. emocjonalny i sakralny)
✔️Głebszy wgląd w centra, Profile, Kanały i Bramy, Krzyż Wcielenia
✔️Powiązanie wszystkiego razem
✔️Quizy, medytacje, codzienne praktyki, wskazówki

To imponujący przewodnik, który jasno i przejrzyście tłumaczy, jak żyć w zgodzie ze sobą. Jestem zachwycona tym niesamowitym wydaniem.

Czy masz ochotę dowiedzieć się, jakim typem energetycznym jesteś?

Zachęcam do lektury ✨

Żałuje, że kilka lat temu, gdy szukałam informacji o moim profilu HD nie było tej pozycji w języku polskim.
Fantastyczna książka dla każdego, kto interesuje się tematem Human Design i pragnie lepiej poznać siebie oraz zrozumieć swoich bliskich. Książka wyjaśnia czym jest HD, opisuje wszystkie typy HD oraz dotyka tematów strategii i autorytetu. Cieszę się, że mogę ją mieć pod ręką i w razie potrzeby przypomnieć sobie skąd biorą się niektóre zachowania moje i moich bliskich.

Dzięki tej książce możemy odnaleźć prawdziwą akceptację siebie, dowiemy się co czyni nas wyjątkowym. Przy korzystaniu z książki należy wygenerować swój wykres Human Design. Przejdziemy piękny cykl od zrozumienia siebie do miłości i możliwości ją obdarzyć drugiego człowieka.
Human Design to nauka o zróżnicowaniu. Wyjaśnia dokładnie, dlaczego różnimy się jako jednostki. Do analizy potrzebujemy naszą datę urodzenia oraz dokładną godzinę i miejsce. Podany mamy link gdzie możemy wykonać wykres bezpłatnie i dostać podstawowe informacje, z którymi pracujemy w publikacji.
Według poradnika dowiedziałam się, że jestem generatorem. Jestem tak skonstruowana, aby codziennie zużywać całą energię w satysfakcjonujący sposób, a następnego dnia budzić się naładowanym. Łatwo wchodzę w relacje z innymi. Poznajemy jeszcze osiem autorytetów, które nas charakteryzują.
Polecam tą publikację, aby poznać siebie na nowo.
Katarzyna Kalicka
Twórcze zabawy

Ileż to razy słyszeliśmy, że nie ma drugiej takiej samej osoby na świecie? Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Jednak, kiedy przychodzi do pokazania światu naszej wyjątkowość boimy się i wycofujemy. Dlaczego? Chcemy się dopasować, dorównać by grupa nas zaakceptowała. Przynależność do społeczeństwa i znalezienie wspólnych cech z innymi jest dla nas tak ważne, że każdego dnia staramy się wpasować w miejsca, które nie do końca pasują do nas. Chodzimy do pracy choć jej nie lubimy, spotykamy się z ludźmi, którzy nas nie rozumieją, idziemy na imprezę na którą nie mamy ochoty... Coraz bardziej czujemy frustrację, a nasze życie staje się jakby nie nasze.
Human Design to narzędzie, które daje nam możliwości do pełnego przejścia przez życie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. To system, który pokazuje jak być prawdziwym sobą, jak podejmować decyzje, które pozwolą nam na życie w harmonii. Daje wskazówki jak poruszać się w świecie by przyciągnąć to czego pragniemy, czyli wymarzone życie. Prościej mówiąc jest schematem, który zadaje pytania, a my musimy odpowiadać na nie w zgodzie ze sobą. Zagłębiamy się i odpowiadamy zwracając uwagę na to co dzieje się z naszym ciałem, naszymi myślami. Kiedy nauczymy się monitorować to co się dzieje wewnątrz nas odpowiadanie na schemat wydaje się zaskakująco łatwe. Autorki proponują by dać sobie czas na wszystko, od mniej więcej dwóch tygodni do miesiąca i praktykować technikę każdego dnia.

Cała recenzja dostępna na https://www.domowyklimacik.pl/2023/10/human-design-odkryj-swoje-prawdziwe-ja.html

W jaki sposób można poznawać siebie?

Według mnie chociażby czytając książki. A zwłaszcza takie, które koncentrują się na rozwoju osobistym i pogłębianiu świadomości związanej z własną osobą, celem życiowym, relacjami czy kwestiami zawodowymi.

Godna polecenia jest niniejsza pozycja 📘 Pod pojęciem Human Design kryje się koncepcja samopoznania złożona z kilku dziedzin: astrologii, biochemii, fizyki kwantowej, astronomii czy chińskiej Księgi Przemian oraz indyjskiego systemu czakr. Na bogato, prawda? Dla mnie to tym bardziej interesująco i kompleksowo, jeśli czerpie z tylu obszarów.

Można to trochę przyrównać do testu, który wskaże nam pewne informacje o nas. Aby go przeprowadzić, należy znać swoją godzinę urodzenia, datę oraz miejsce. Na tej podstawie generuje się nasz wykres, który wskazuje np. na nasz typ aury i energii, profil osobowości, autorytet wspomagający podejmowanie decyzji, krzyż wcielenia, czyli unikatowy życiowy cel czy strategię, wskazującą praktyki pozwalające żyć w harmonii. Jest to bardzo obszerny temat, który można zgłębiać, ale w tej pozycji znajdziemy podstawy, czyli w sam raz dla osób rozpoczynających tę przygodę.

Książka została stworzona w przejrzysty, estetyczny sposób i porusza najistotniejsze kwestie, jednocześnie nie zarzucając nas nadmiarem szczegółów. Oprócz wprowadzenia i wyjaśnień dotyczących koncepcji Human Design są w niej przedstawione główne typy profili, zatem możemy czytać ją w dwojaki sposób: albo koncentrując się na własnych wynikach albo czytając również pozostałe.

Myślę, że system Human Design może być dla nas szeroką inspiracją do spojrzenia na siebie z dystansu lub potwierdzeniem pewnych kwestii, czy też wręcz otworzeniem się na nowe możliwości.

To była moja pierwsza lektura w tym temacie i bardzo mnie zaintrygowała, dlatego też jestem otwarta na więcej.

W jaki sposób można poznawać siebie?

• Psychologia / poradniki / ezoteryka/ popularnonaukowe
  • !Priorytet