Sekrety Santa Muerte

Okładka książki Sekrety Santa Muerte Kate Kingsbury
Okładka książki Sekrety Santa Muerte
Kate Kingsbury Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Cykl: brak cyklu (tom 000) Seria: brak religia
religia
brak cyklu (tom 000)
brak
Secrets of Santa Muerte: A Guide to the Prayers, Spells...
Studio Astropsychologii
2024-01-01
2024-01-01
Renata Czernik

SECRETS OF SANTA MUERTE. Interview with Cressida Stone

Wywiad sprzed miesiąca w którym autorka wspomina o polskim wydaniu,czas 1:36:25

nie ma tam słowa o "skandalach,kradzieżach" itp zmyślonych sensacjach :)

Santisima Muerte-The holy death and the left hand path.

(małe co nieco na temat tej "katolickiej" świętej :D która nie wiadomo kiedy i przez kogo została beatyfikowana,kościół lubi podstawiać swoich "świętych" pod bogów innych tradycji,nam z Welesa zrobili Mikołaja.Weles - katolicki święty xD )

SECRETS OF SANTA MUERTE. Interview with Cressida Stone

Wywiad sprzed miesiąca w którym autorka wspomina o polskim wydaniu,czas 1:36:25

nie ma tam słowa o "skandalach,kradzieżach" itp zmyślonych sensacjach :)

Santisima Muerte-The holy death and the left hand path.

(małe co...

Książka ta, została w Polsce nielegalnie wydana bez zgody i wiedzy Cressidy Stone. Studio Astropsychologii wydało te pozycje bez zgody wydawcy autorki i bez wiedzy wydawcy. Bez zgody i wiedzy samej autorki. Polskie tłumaczenie zawarte w tej książce jest nielegalne i przeinacza znaczenie treści które to dostępne są jedynie w języku angielskim.

Znam Cresside Stone i zgłosiła się ona do mnie dzisiaj po otrzymaniu anonimowo informacji o tym, że jej książkę nagle wydano w Polsce bez jej zgody czy wiedzy.

Nie kupujcie tego polskiego wydania, gdyż jest to kradzież cudzej treści odbywająca się bezprawnie.

Za granicą już rozpoczęły się działania w tej sprawie. Ja ze swojej strony rozpowszechniam informacje o tym skandalu.

Ta sprawa powinna zostać nagłośniona gdzie się tylko da.

Jest to zawstydzające i na polu miedzynarodowym i w zakresie PR-owym.

Znam Cresside Stone i...

"Sekrety santa muerte" to książka NIE MAJĄCA NIC WSPÓLNEGO z kultem Santa Muerte - to po prostu pozycja napisana dla dzieci zajmujących się pozytywną magią (cokolwiek to znaczy). Autorka całkowicie "wyprała" kult Santa Muerte z jego historii, tradycji, dogmatów. Przedstawia to wszystko w kompletnym oderwaniu od jakichkolwiek faktów. Jeśli ktoś chciałby kupić tą książkę i dać zarobić pani Kate Kingsbury (prawdziwie imię autorki) to POLECAM SPRAWDZIĆ W SIECI kim jest pani "Cressida Stone"\Kate Kingsbury. Autorka całkowicie pominęła jedną podtsawową rzecz: Santa Muerte to LUDOWA KATOLICKA ŚWIĘTA a nie jakiś duszek, jak twierdzi pani Stone/Kingsbury, któy w zasadzie to może być wszystkim co tylko sobie dana osoba chce. Autorka jest BAAARDZO MOCNO KRYTYKOWANA na meksykańskich forach - polecam sprawdzić co sądzą o pani Stone/Kingsbury i jej "dziełku" meksykańscy wyznawcy.
Zauważyłam że autorzy takich "okultystycznych harleqinów" o magii, bardzo prostych książeczek o rzucaniu "czarów" stara się zblendować Santa Muerte z new age'owymi " wynalazkami typu karty tarota, wróżenie ze sznurka, rzucanie czarów za pomocą patyka, wysyłanie dobrej energii :- robią to po to, żeby naiwne 13 letnie czarownice kupowały te książki a "Sekrety Santa muerte" jest klasyczną new age'ową publikacją z której NIE DOWIEDZIAŁĄM SIĘ NIC O SANTA MUERTE za to dużo o fazach księżyca. . . . . .

Książka zbiera negatywne recenzje i nie rozumiem dlaczego. Jest szczegółowo opisane jak powinno się zabierać za praktykę ze Świętą Śmiercią. Niektóre prywatne wzmianki autorki są dość naiwne, ale ta książka jest dużo lepsza inna wydana w Polsce, w której oczywiście autor przestrzega przed rzucaniem klątw itp. Tutaj znajdziemy modlitwy na spętanie miłosne oraz na to jak zniszczyć wroga. Jest szczegółowo opisane jak obchodzić się z Santa Muerte. Niektórzy mówią, że magia jak z wicca i nie wiem czego się spodziewali, skoro magia i rytuały we wszystkich ścieżkach, mają te same podstawy, świece, kadzidła itp. Bardzo duży plus dla wydawnictwa Studio Astropsychologii, które w końcu wydało książkę nie tylko o aniołach i "białej magii". Książka pięknie wydana i potrzebna pozycja na polskim rynku, która wypełnia tą lukę, jeśli chodzi o Świętą Śmierć

Pan Janusz z Wydawnictwa Studium Astropsychologii musi mieć niezłą bekę wydając takie "dzieło".
Książka o Santa Muerte a w niej:
- dokładnie opisane fazy księżycowe i modlenie się do energii księżycowej ......
- wróżenie ze sznurka czy jakiejś nitki ....
- rytuał zerwania (??) ze świętą śmiercią
- setki wymienionych robaków, roślinek i kryształków i co to oznacza jak to zobaczysz XDXD (np dżdżownica to będziesz mieć szczęście)
- nacieranie się jajkiem żeby odgonić złą energię
- porady żeby znaleźć swoje zęby mleczne i spać z nimi pod poduszką żeby święta śmierć cię polubiła XDXD
Bardzo infantylna książka, jest to poziom wróżki Grażyny. Nie rozumiem dlaczego w tytule jest "santa Muerte" skoro książka to w ponad 90% opis naiwnych wręcz przedszkolnych technik czarów.

Książka o Santa Muerte a w niej:
- wróżenie ze sznurka czy jakiejś nitki ....
- rytuał zerwania (??) ze świętą śmiercią
- setki wymienionych robaków, roślinek i kryształków i co to oznacza jak to...

Rozczarowałam się tą książką.
Jest to publikacja typowo "magiczna", o fazach księżyca, magii sympatycznej, magii naturalnej jakich wychodzą tysiące miesięcznie.
Nazwa "Santa Muerte" została tutaj użyta wyłącznie żeby zwiększyć sprzedaż - nie ma tam nic o tym kim jest santa Muerte, jaka jest historia kultu, jedynie zaklęcia żywcem wycięte z wicca. Opisy na dziesiątkach stron co oznacza jak zobaczysz biedronkę, konika polnego, koniczynkę - like WTF ??
Już po kupnie książki zrobiłam resarch na angielskojęzycznym yt i okazało się że "Cressida Stone" to postać fikcyjna, to pseudonim literacki, a ukrywa się pod nim angielska socjolożka Kate Kingsbury.
Pojawiają się doniesienia, że pani Kate organizowała zbiórki na świątynie santa Muerte w Meksyku i pieniądze nie trafiały do odbiorców, dlatego pani Kate nie wydała książki pod swoim imieniem.
Na pewno "Sekrety santa Muerte" to książka napisana wyłącznie dla pieniedzy, to po prostu kolejna publikacja o czarymary z nazwą santa Muerte w tytule.
Dodam jeszcze, że książka jest zapakowana w folię i po odpakowaniu sklepy nie przyjmują zwrotów - jakby można było zajrzeć do środka przed kupnem to wątpie żeby ktokolwiek interesujący się św śmiercią to kupił.

Rozczarowałam się tą książką.

• PRZETŁUMACZYŁAM
  • Samodzielne
  • Magia i Okultyzm
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • 🐦 Śmierć

Dodaj cytat z książki Sekrety Santa Muerte