Okładka książki Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie. Jak uwolnić swój pełny potencjał i osiągnąć sukces Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: Mtbiznes.pl poradniki
poradniki
Change Your Thinking, Change Your Life: How to Unlock Your Full Potential for Success and Achievement
Mtbiznes.pl
2023-08-25
2023-08-25
#briantracy #rozwójosobisty #mówcamotywacyjny #coaching

Książka mocno przegadana. Na zasadzie przestań robic to i tamto to bedziesz szczesliwy,bedziesz mial pieniadze, udany zwiazek itd itp. Za stara jestem. a takie teksty i po zbyt wielu terapiach, zeby naiwnie myslec tak, jak radzą w tej książce. Brak konkretnych sposobow radzenia sobie,kołczowa paplanina jakoch pelno teraz w internetach :/.

Po przeczytaniu całej książki stwierdzam, że nie było warto tracić na nią czasu. Powtarzanie w kółko tych samych rzeczy, przez co książka mogłaby być co najmniej o 80% krótsza. Niektóre porady uważam za antyporady, typu "najpierw płać sobie, potem innym". Stosując porady z tej książki większość ludzi utonęłaby w spirali długów. Typowa książka pseudo-coacha, która sprzedając się, dostarcza autorowi wysoki dochód pasywny.

Poniżej przedstawiam książkę jaką niedawno przeczytałam: "Zmień myślenie a zmienisz swoje życie. Jak uwolnić swój pełny potencjał i osiągnąć sukces" autor: Brian Tracy.

Prezentowany poradnik to nie jest książka do przeczytania i odłożenia, jest to jeden z tych tytułów do którego będziecie regularnie wracać.

Z książki dowiecie się m.in. jak zmienić swoje myślenie, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem, jak uwolnić potencjał swojego umysłu oraz jak doładować mocą swoje myślenie i wykreować swoją przyszłość.

Wiem, że nie każdy lubi mówców motywacyjnych, ale ja akurat bardzo lubię ich słuchać czy czytać bo nakręcają mnie niesamowicie do działania 😍 Jeśli nigdy nie czytaliście tego typu książek to prezentowany dziś poradnik będzie idealny aby od niego zacząć 👍 Jeśli lubicie tego typu literaturę i nie znacie tego tytułu (jest to wydanie w nowej szacie graficznej) to naprawdę warto abyście się z nim zapoznali. Szczerze polecam! 🔥👍

#współpracarecenzencka

Z książki dowiecie się m.in. jak zmienić swoje myślenie, jak...

Pod względem merytorycznym jedna z najlepszych książek autora. Można śmiało stwierdzić, że to kompendium wiedzy technik, zasad, wskazówek, szans dla rozwoju osobistego i zawodowego zamknięta w jednej pozycji.
Treść napisana została w zrozumiały, zwięźle, lecz szczegółowy, przejrzysty sposób.

Książka zawiera mnóstwo praktycznych informacji o tym co robić by osiągać sukcesy w pracy. Czytając powoli, myśląc i robiąc notatki znalazłem dużo pomysłów które mogę zastosować w moim życiu. Pierwszy raz przeczytałem ta książkę 3 lata temu. Teraz drugi i z pewnością nie ostatni. Czytałem wiele książek z zakresu rozwoju i ta jest jedną z tych którąpolecam każdemu.

Ile to już poradników napisano. Pułki księgarskie już dawno się od nich wygięły. Zaczynając lekturę miałem mieszane uczucia obawiając się kolejnego poradnika w stylu – wystarczy tak niewiele by zmienić wiele, ale skusiłem się widząc wysoką notę na LC. Cieszę się, że przeszedłem przez tą książkę i dziękuję czytelnikom za zachętę w postaci ocen i opinii.
Książka która otworzyła mnie na rzeczy których wcześniej nie widziałem albo postrzegałem inaczej. Zwłaszcza jeśli chodzi o typy inteligencji i sposoby ich wykorzystania. Całość jest mocno motywująca!

Książka która...

Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie chociaż jest poradnikiem który głównie skupia się na osiągnięciu sukcesu zawodowego i pod tym względem znajdziemy tutaj najwięcej wskazówek jak zmienić swoje nastawienie, żeby osiągnąć sukces w swojej dotychczasowej pracy lub kolejnej. To jednak te same rady i wskazówki możemy zastosować również w innych aspektach swojego życia. Chociaż poradników często nie czytam to ten wyróżniał się na tle innych tym, że jest w nim duża dawka treściwej wiedzy i przede wszystkim nie jest ona kilkakrotnie powtarzana w książce. Każda metoda jest opisana w prosty sposób i ma swoje uzasadnienie poprzez przedstawione historie z życia samego autora lub osób które spotkał na swojej drodze. Książkę naprawdę dobrze się czyta i można z niej wyciągnąć wiele cennych wskazówek i spojrzeć inaczej przez to swoje zachowania.

Książkę przestałem czytać kiedy autor uznał, że sukces w życiu zależy tylko od tego jak bardzo sobie będziesz wypruwać żyły. Przedstawienie typowej kultury zapier**** - nie dziękuję, choć zapowiadało się bardzo dobrze.

Bardzo dobrze motywującą książka. Autor ma niesamowity dar, podnoszenia na duchu, nakłaniania do zmiany myślenia i poprawiający nastrój i motywator do działania. Nasuwa też wiele pomysłów jak osiągnąć sukces !

Świetna książka. Powinna być pod ręką cały czas. Świetny podręcznik z przepisami na życie :)

• Rozwój osobisty
  • Poradniki