Niewierność

Okładka książki Niewierność Karolina Kasprzak-Dietrich
Okładka książki Niewierność
Karolina Kasprzak-Dietrich Wydawnictwo: Karolina Kasprzak-Dietrich literatura obyczajowa, romans
Karolina Kasprzak-Dietrich
2023-02-01
2023-02-01
Literatura polska Romans Ludzkie słabości Zdrada

**PATRONAT MEDIALNY**
Na kontynuację "Truciciela" czekaliśmy troszkę ponad rok, ale już teraz powiem, że warto było, tym bardziej że autorka zupełnie zmienia bieg tej historii. Dostajemy do rąk naprawdę dobrze skonstruowany kryminał z lekko zarysowanym wątkiem romantycznym i mocnymi charakternymi postaciami. Jeśli czytaliście moją opinię o "Trucicielu" pewnie zauważyliście, że troszkę tam sobie ponarzekałam na gatunek, pod którym ta książka wyszła. Teraz nie ma już to miejsca, bo naprawdę dobrze mi się czytało tę część. Jeśli nie czytaliście "Truciciela" koniecznie musicie to nadrobić, bo warto znać poprzednie wydarzenia, by odnaleźć się w tej części.

Autorka w tej części umieściła akcję w czasie pandemii i rozpoczynającej się wojny za naszą wschodnią granicą, ładnie te wątki wplotła w całość i pokazała, jak te dwie sytuacje destrukcyjnie wpływają na wszystkich ludzi.
Nasi główni bohaterowie- Kasandra i Wojtek przechodzą przez ten czas również ciężko, dopadła ich rutyna, zamknięci w domu popadli w stagnację nie widząc przyszłości swojej i swej firmy w zbyt kolorowych barwach. Wojtek zaczyna chorować, co wpływa na jego wygląd zewnętrzny, przestaje być obiektem westchnień Kasandry, coraz częściej dochodzi do awantur, coraz częściej pojawia się alkohol. Okazuje się, że jest to prosta droga do dramatu, który rozpoczyna się w chwili, gdy jedno z nich dopuszcza się zdrady...
Więcej z fabuły już nie zdradzę, bo nie chcę Wam odbierać satysfakcji z odkrywania tej historii, ale zdradzę, tylko że jest to preludium do naprawdę dramatycznych i jeżących włosy na rękach wydarzeń...

Jak wiecie, bardzo lubię książki pani Karoliny i choć przeczytałam prawie wszystkie, autorka za każdym razem zaskoczy mnie czymś nowym. Nie inaczej jest i tym razem, dałam się wchłonąć przez tę historię całą sobą, razem z bohaterami przeżywałam ich wzloty i upadki, złościłam, śmiałam i płakałam.
Tak jak poprzednio byłam raczej #teamkasandra, w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie, przeszłam na stronę Wojtka, bo chłopak naprawdę się zmienił i zrobił się taki bardziej "ludzki" porzucając swoje grubiaństwo, wyższość nad innymi i pozerstwo dla rozciągniętych dresów. Za to, teraz Kasandra strasznie mnie irytowała, jej zachowanie momentami bywało skandaliczne, ale gdy zostaje uprowadzona, przyznaję, drżałam o jej życie.
Tak więc łatwo możecie sobie wyobrazić jak akcja tej historii była dynamiczna i jej bieg zmieniał się co chwilę o sto osiemdziesiąt stopni. Autorka doskonale buduje napięcie i nie pozwala mu nawet na moment opaść. Znajdziecie w tej książce mnóstwo emocji (nie zawsze tych dobrych),dawkę romansu i erotyki, doskonale skonstruowany i poprowadzony wątek kryminalny... jednym słowem każdy odnajdzie w tej historii to, co lubi.

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tę kontynuację i zostać jej patronem medialnym. Wiem, że w przygotowaniu jest tom III i przyznaję, że czekam na niego z wielką ekscytacją.
Książka dostępna jest jako e-book i audiobook.

Czy polecam?
Zdecydowanie tak. Autorka ma lekkie pióro i wie, jak poprowadzić daną historię by porwała ona serce każdego czytelnika.

**PATRONAT MEDIALNY**

RECENZJA PATRONATU MEDIALNEGO
Premiera: ebook 2.02.2023 r. / audiobook 20.02.2023 r.

Miłość w czasach pandemii...

"Niewierność" to drugi tom z cyklu "Truciciel". Nie czytałam pierwszej części, ale Autorkę miałam już okazję poznać przy okazji innych książek. Tym razem był to jednak zupełnie odmienny gatunek, w którym Karolina Kasprzak-Dietrich świetnie się odnajduje.

Moment, w którym na świecie zaczął rozprzestrzeniać się covid, pamięta bardzo dobrze pewnie każdy z nas. Strach, niemoc, niepewność jutra — to wszystko i wiele więcej nam wtedy towarzyszyło. Właśnie w takim momencie spotykamy Wojtka i Kasandrę. Wcześniej zakochani w sobie po uszy, teraz ich związek przechodzi kryzys... Narzeczeni powoli się od siebie oddalają, Wojtek ucieka w samotność, a w konsekwencji Kasandra wdaje się w romans. Niedługo później zostaje natomiast porwana... To moment, w którym na światło dzienne zaczynają wychodzić liczne sekrety, a przeszłość o sobie przypomina.

Jak potoczą się losy pary? Czy Kasandra się odnajdzie, a Wojtek obudzi w sobie dawne uczucia? Lektura powieści odpowie Wam na te i inne ciekawe pytania, a przede wszystkim dostarczy wielu wrażeń i emocji.

Autorka stworzyła romans z rozbudowanym wątkiem kryminalnym. Książkę czyta się naprawdę świetnie i nie ma czasu na nudę. Nie jest to typowa słodko — gorzka historia miłości, która zawsze kończy się tak samo, a opowieść, która niejednokrotnie może zaskoczyć.

Kreacja postaci jest bardzo dobra, bohaterowie raz wzbudzają sympatię, innym razem denerwują swoim zachowaniem, więc jest tak, jak być powinno. Kasandra i Wojtek mają swoje jasne i ciemne strony, każde z nich swoje sekrety i są postaciami, których losy i uczucie śledzi się z przyjemnością.

Chociaż w lekturze nie zabraknie również trudnych momentów generalnie czyta się ją przyjemnie. Autorka ma lekkie pióro i wie, jak poprowadzić ciekawą historię jednocześnie ukazując w nienaciągany sposób uczucia. Polecam fanom gatunku — coś trochę innego więc zdecydowanie warto!

Ebook otrzymałam od Autorki — bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość objęcia "Niewierności" patronatem medialnym.

RECENZJA PATRONATU MEDIALNEGO
Premiera: ebook 2.02.2023 r. / audiobook 20.02.2023 r.

Miłość w czasach pandemii...

Dziękuję autorce za e-booka do recenzji

Polecam wam e-booka drugiego tomu Truciciel pod tytułem Niewierność to drugi tom erotyka, który rozpoczyna się mrocznie, a mianowicie za sprawą wątku kryminalnego
w którym tajemniczy morderca ciągnie po ziemi ciało nagiej młodej kobiety jak worek.
O mordercy wiemy tylko tyle, że jest fanatykiem zagubionych dusz kobiet, które są grzeszne
i muszą ponieść za to karę.Po raz kolejny autorka wciąga nas w sieć uczuć, namiętności
i pożądań, Wojtka i Kasandry. Drugi tom jest lepszy od pierwszego o wątek zemsty, okrucieństwa i zadawania bólu. Mamy w nim wątek katharsis, czyli oczyszczenia bohaterów, którzy poprzez cierpienie, doznają oczyszczenia i przemiany, i zrozumieli swoje złe zachowania. Ta książka trzyma w napięciu o kolejne wydarzenia. Mamy do czynienia ze strachem, mrokiem oraz tajemnicą działań ludzkich. Po raz kolejny wkroczyłam w świat fabuły i przeżywałam z bohaterami ich rozczarowania i rozterki moralne. Autorka wzbogaca wątek miłości 💜💜💜 o wątek kryminalny, który jest nasycony motywem chorej żądzy. Erotyk rozpoczyna się retrospekcją, która wciąga nas w wir wydarzeń z teraźniejszości, żeby później sięgnąć do przeszłości.
Mamy ukazany obraz wypalenia uczucia, którym darzyła Kasandra swojego ukochanego Wojtka
" Zupełnie nie rozumiałam też tego, dlaczego czuję do niego takie obrzydzenie. Walczyłam z tym, ale bardzo nieudolnie, może miałam zbyt wiele na głowie i poniekąd czułam się wypalona. Gdy na niego patrzyłam to chciało mi się rzygać."
Autorka ukazuje nam obraz wypalenia uczuć kochanków. Jednak Kasandra nie potrafi powiedzieć ukochanemu co tak naprawdę czuję, jedynie swoje uczucia i obawy przelewa
na karty pamiętnika, który stanie się powiernikiem jej pragnień, pożądań. Pewnego dnia wpadnie w niepowołane dłonie, i wywoła lawinę wydarzeń, w których ukochani zostaną poddani ciężkim, i jak bolesnym próbom. Kto wyjdzie z tego z twarzą? Koniecznie sięgnijcie po tę pozycję i przekonajcie się sami. Kas po raz kolejny zostanie wystawiona na próbę i to głównie przez swoje zachowania ściągnie na siebie, kłopoty i cierpienie. Również Wojtek zostanie wystawiony na ciężką próbę podczas, której pokaże swoje prawdziwe oblicze
"Życie jest zbyt krótkie, by przegrać je przez brak rozsądku. Czułem, jakbym równocześnie znowu stracił siebie, miałem nadzieję, że to ostatni raz. Wiedziałem też, że mógłbym jej wybaczyć, bo ona strasznie tego żałuje, wydawała się cholernie wystraszona, sama nie pojmowała tego, co zrobiła. Chciałem sobie rwać włosy z głowy, jakbym to ja za nią się wstydził.Wiedziałem, że przez moment będę kimś innym, będę słabszy, stracę swoją wartość, ale byłem też pewien, że przyjdzie taki czas, że to wszystko odzyskam, odrodzę się z popiołów niczym feniks, odzyskam siebie, a może lepszą wersję siebie”.
Czytając książki autorki K. Kasprzak - Dietrich pragnie się więcej. Wkracza się
w świat fabuły i dzięki nutce napięcia i ekscytacji pragnie się odkryć tajemnice bohaterów. Ekscytacja z fascynacją przeplatają się ciągle ze sobą nierozerwalnie. Po raz kolejny autorka wciąga nas w erotyk, w którym siłą napędową jest pożądanie i namiętność.

#namiętność#pożądanie#nienawiść#zazdrość#starch#lęk#niepewność#

Dziękuję autorce za e-booka do recenzji

Pow🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Recenzja 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Karolina Kasprzak - Dietrich " Niewierność "#2
@refleksjekaroli

Druga część " Truciciela"

Wydawnictwo :Karolina Kasprzak - Dietrich

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

" Stara prawda mówi, że lepiej, kiedy ludzie się kłócą, to znaczy, że się bardzo kochają, że im zależy. Ciche dni świadczą o absolutnym braku uczucia.
Od miłości jest jeden krok do nienawiści, a obojętność jest najgorsza, bo oznacza brak uczuć... "

" Niewierność " to kontynuacja losós Wojtka i Kasandry..
Autorka stworzyła ciekawą, nieprzewidywalną historię z dreszczykiem ..
Książka wciągneła mnie od pierwszej do ostatniej strony...
Powieść przedstawiona z perspektywy głównych bohaterów, wiemy co myślą i możemy zrozumieć ich zachowywanie.. Czasami nasze zachowanie I wybory mogą źle wpłynąć na nasze życie.. Również zdarza się że nasze pragnienia, myśli i zachowanie mogą odbić się na nas i na nasze otoczenie bardzo negatywnie..
No tutaj strasznie mi na nerwy działała Kasandra..
Autorka świetnie wpisała w historie powieści pandemie COVID I wojnę na Ukrainie..

W całym kraju zapanowała pandemia COVID i ludzie zostali pozamykani w domach.. Dla większości ludzi to sytuacja bardzo stresowa i nie pewna jutra, nie wiadomo co będzie dalej i jak długo to potrwa.. Również Kasandra i Wojtek przechodzą przez ten czas bardzo ciężko... Jeszcze przed pandemia para była zakochana w sobie i miłość kwitła.. Wszystko się zmieniło wraz z pandemia, stała rutyna jeszcze do tego choroba kardiologiczna Wojtka, przez co zaniedbał swój wizerunek.. Przez to, dla Kasandry stał się mniej interesujący i mniej pociągajacy erotycznie, przez co zaczęła częściej sięgać do kieliszka... Ta cała sytuacja źle działała na psychikę Kasandry.. Wojtek pragnął tylko miłości, bliskości i wsparcia swojej narzeczonej.. Kasandra coraz częściej rozmyślała o seksie ze współpracownikiem, a wszystkie myśli zapisywała w pamiętniku.. W końcu doszło do tego że pod wpływem chwili zdradziła swojego narzeczonego.. Wszystko na co pracowała z Wojtkiem legło w gruzach.. Jak by tego było jeszcze mało, została uprowadzona..

Czy chwilowe pragnienie było dobrym wyborem ?
Czy Kasandra zrozumie swoje zachowanie i swój błąd ?
Czy Wojtek podniesie się po zdradzie ukochanej ?
Czy miłość jest w stanie wybaczyć wszystko ?
Kto uprowadził Kasandrę ?
Jakie będzie zakończenie tej historii ?

Pow🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Recenzja 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Karolina Kasprzak - Dietrich " Niewierność "#2
@refleksjekaroli

Druga część " Truciciela"

Wydawnictwo :Karolina Kasprzak - Dietrich

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Od miłości jest jeden krok do nienawiści,...

Książki od Pani Karoliny zawsze biorę praktycznie w ciemno. Uwielbiam pióro Autorki i zawsze zaskakuje mnie w każdym aspekcie. Tym razem miałam przyjemność wziąć na tapetę "Niewierność" czyli drugą część cyklu Truciciel. Powiem Wam, że jest ona mocno osadzona we współczesnym i znanym nam świecie. A czego dowiemy się z tej części? Zapraszam Was do przeczytania mojej opinii.

Zapanował covid. To spowodowało ogólnie pojętą destabilizację. Panuje wszechobecny smutek i wszyscy są bardzo niepewni. Nie są pewni, czy uda im się przeżyć kolejny dzień. Wojtek i Kasandra nie są wyjątkami. Dla nich również praktycznie całe życie się zmieniło. Kiedyś nie mogli bez siebie żyć. Aktualna sytuacja spowodowała, że życie stało się zwykłą rutyną a para zaczęła się od siebie oddalać. Wojtek wydoroślał, zaczyna doceniać otaczający go świat. Przestało mu zależeć na drogich gadżetach i nieskazitelnym wyglądzie. Jedyne czego pragnął, to bliskość i zainteresowanie Kasandry. Chciał czuć jej miłość i w zamian ofiarował jej to samo. Jednak Kasandra miała zupełnie inne plany i myśli. Ponieważ Wojtek nie dbał już o siebie tak jak kiedyś, przestała się całkowicie nim interesować. Życie z nim stało się dla niej udręka. Każda próba zbliżenia była dla niej torturą. Aby osiągnąć spełnienie, kobieta piła mnóstwo alkoholu i fantazjowała o sexie ze swoim pracownikiem. W końcu doszło do tego, że Kasandra zdradziła Wojciecha... A jakby tego było mało, zaraz po tym została porwana.... Namiętność, skrywane pragnienia i ludzkie pożądanie ujrzały wreszcie światło dzienne. Czy jednak był to dobry wybór ? Jak potoczą się losy Kasandry i Wojtka ? Czy zraniony mężczyzna będzie potrafił wybaczyć ukochanej? Czy kobieta uświadomi sobie, co tak naprawdę było dla niej ważne? Jaką cenę będzie musiała zapłacić za swoje przewinienia? Czy tych dwoje ma jeszcze szansę na szczęśliwe życie? Tego dowiecie się właśnie z tej lektury.

Przyznam się, że nie spodziewałam się, że ta opowieść aż tak mnie wciągnie. Czytałam ją z zapartym tchem. I choć początek nie bardzo mi się podobał, to szłam jak burza. A nie podobał mi się dlatego, że postać Kasandry bardzo mnie denerwowała. Byłam zła na Kasandrę, o te jej fanaberie. Nie doceniała tego, co miała. Powszechnie znaną nam, czytającym prawdą jest, że nie każdy z bohaterów książek ma cieszyć się naszą sympatią.

Bardzo lubię styl pisania Pani Karoliny. Jej książki czyta się zawsze rewelacyjnie i szybko. Pochłaniają już od pierwszej strony i z niecierpliwością zawsze czekam na kolejne nowinki z pod jej pióra. Tak było i tym razem. Kiedy już zaczęłam ją czytać, to nie mogłam się oderwać aż do ostatniej strony. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy tego cyklu, bo jestem ciekawa co wydarzy się dalej. Jaki przebieg zdarzeń zaplanowała Autorka i czym mnie jeszcze zaskoczy. Jest to trochę erotyk, trochę romans. Jest tez dużo bólu i smutku. Nie jest to książka z gatunku lekkich. Jednak zarówno z tej, jak i z pozostałych publikacji Pani Karoliny czuć szczerość Autorki. Potrafi ona doskonale przelewać na papier swoje myśli, co świetnie czuć podczas czytania. Jeśli czytaliście Truciciela ( a jeśli nie, to koniecznie nadróbcie zaległości ! ;) )lub lubicie pikantne historie i chcecie dowiedzieć się, jaki finał miała ta historia, to sięgnijcie po tę lekturę. Ja ze swojej strony polecam. Bardzo dziękuję Autorce za zaufanie, e-booka do recenzji oraz możliwość patronowanie tej pozycji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! ;) I zachęcam Was do lektury !!! 😍❤️

• Patronat medialny
  • Empik Go