Majątek jak skała. Jak ochronić swoje pieniądze w niepewnych czasach?

Okładka książki Majątek jak skała. Jak ochronić swoje pieniądze w niepewnych czasach? Michał Mackiewicz
Michał Mackiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Przyjazna Ekonomia biznes, finanse
biznes, finanse
Majątek jak skała. Jak ochronić swoje pieniądze w niepewnych czasach?
Wydawnictwo Przyjazna Ekonomia
2022-11-20
2022-11-20
oszczędzanie finanse osobiste inwestowanie inwestycje inflacja rynki finansowe

Książka skierowana dla osób które mają zerowe pojęcie o jakimkolwiek inwestowanie. Napisana prostym językiem tak żeby każdy mógł zrozumieć zawartość. Polecam osobą chcącym zacząć inwestować bez jakiekolwiek wiedzy reszta może się odbić od książki ponieważ nie ma nic ponad podstawy.

Książek o finansach osobistych i inwestowaniu przybywa ostatnio w niesamowitym tempie. Ta się jednak wyróżnia na plus. Odnosi się do polskich realiów i Autor napisał ją sięgając do źródeł naukowych. Sam jest zresztą akademikiem. Nie oznacza to, że nie jest to książka dla przeciętnego Kowalskiego. Zdecydowanie jest. Napisana bardzo przyjaznym językiem z wieloma autorskim opiniami, co czynią ją bardzo przystępną w odbiorze.

Warto przeczytać niezależnie od "poziomu inwestycyjnego" na którym się znajdujemy. Doskonała zarówno dla osób, które nie mają dużego doświadczenia i/lub dopiero myślą o zarządzaniu i inwestowaniu owoców swojej pracy jak i bardziej doświadczonych inwestorów.
Mocno osadzeni w temacie inwestycyjnym czytelnicy znajdą dla siebie ciekawe informacje i poznają punkt widzenia inwestora z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Pod tym względem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Przystępny język, ciekawe i dobrze obrazujące funkcjonowanie rynków przypowiastki w połączeniu z szeroką wiedzą autora dały bardzo dobre rezultaty. Polecam każdemu.

Kolejna pozycja z ktora warto sie zaznajomic jak chcesz wyjsc z lokaty do szerszego rynku inwestycyjnego.

• Chce mieć książka

Dodaj cytat z książki Majątek jak skała. Jak ochronić swoje pieniądze w niepewnych czasach?