W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi

Okładka książki W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi Jerzy Szyran OFMConv
Okładka książki W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi
Jerzy Szyran OFMConv Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew" religia
religia
Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
2022-08-26
2022-08-26
wiara religia niebo opowiadania

Jerzy Szyran jest franciszkaninem, doktorem teologii. Wykłada teologię moralną. Jest autorem wielu prac naukowych i książek religijnych. Prowadzi stronę internetową szyran.franciszkanie.pl.

„W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi” to niewielkich rozmiarów książeczka stanowi lekką ale niebanalną lekturę. Sięgnęłam po nią z ciekawości i nie żałuję Książka powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zagubienie współczesnego chrześcijanina w życiu. Zanurzeni w codzienności, przytłoczeni problemami dnia codziennego zapominamy po co właściwie żyjemy.

Książka „W niebie. Opowiadania nie z tej ziemi” pozwala się zatrzymać, zastanowić, pewne rzeczy przewartościować. Spodobały mi się szczególnie opisy spotkań świętych, że ich rola się nie kończy po śmierci, ale pracują nadal dla naszego zbawiania. To ciekawa i wartościowa pozycja dla osób wierzących, ale i poszukujących czy pogubionych, jak najbardziej warto, polecam!
M.J.
Szkolny Klub Recenzenta