CANIS -Dear Hatter- #2

Dango
2022-08-16
2022-08-16
Kinga Zielińska
manga yaoi mafia dramat komedia

Bardzo ciekawa i niejednowątkowa manga. Oczekuję wydania "Canis: The Speaker" w Polsce, bo historia ma potencjał i jak do tej pory ciekawie prowadzi fabułę.

2086

Bardzo ładnie przedstawiona (jak na mangę) tęsknota. Autorka nie żałowała scen i stron. Być może z tego powodu zakończenie wyszło płytko i nijako.

1931

No dobra, romans i sensacja to może to jest. Seks znikoma ilość, może 2 krótkie sytuacje. Ale nagości to ja więcej widziałam w katalogu bielizny męskiej. Następne tomy mają się nazywać "Canis - The Speaker-". Nawet jeśli wydawnictwo się porwie, to ja się nie skuszę, choć nie lubię niedokończonych mang.

• Manga
  • Mangi