Rozdanie kart

Okładka książki Rozdanie kart A.S. Sivar
Okładka książki Rozdanie kart
A.S. Sivar Wydawnictwo: Amare Cykl: Wspólnik (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wspólnik (tom 1)
Amare
2022-09-28
2022-09-28

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Za mną wszystkie 3 tomy. Mogę napisać tyle, że to książki z serii MIAŁY BYĆ 3 TOMY TO BĘDĄ. Historia ludzi dla których sex to sposób na rozwiązanie każdego problemu. Dla mnie czas przeznaczony na czytanie tej historii warto poświęcić na inna książkę.

„Wspólnik. Rozdanie kart” to nie jest pierwsza książka autorstwa A. S. Sivar, którą miałam okazję przeczytać. Wiedziałam, że czeka mnie intrygująca przygoda, spotkanie z ciekawymi bohaterami i wiele emocji, dlatego też nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności i przeczytania pierwszego tomu Wspólnika. Twórczość autorki cenię, potrafiła stworzyć historie, które chwyciły mnie za serce i zadomowiły się w nim na dłużej. Dawno nie miałam możliwości przeczytania książki A. S. Sivar, dlatego też, kiedy dotarła do mnie przesyłka, nie mogłam dłużej czekać. Zrobiłam sobie kawę i zasiadłam w fotelu chcąc oddać się kolejnej lekturze.
Główną bohaterką książki autorstwa A. S. Sivar pod tytułem „Wspólnik. Rozdanie kart” jest Oktawia Majewska, to ambitna dziewczyna, która jest bardzo pracowita. Wspina się po szczeblach zawodowej kariery, dlatego też nie wzgardzi możliwością zarobienia dodatkowych pieniędzy. Czasami jedna zła decyzja potrafi rzutować na przyszłość. Dodatkowa praca okazała się być czymś zupełnie innym, została jedną z pań do towarzystwa dla piekielnie bogatych, znudzonych biznesmenów, marzących o tym, aby położyć na niej swoje ręce. Oktawia przyjęła to na klatę i wzięła sobie na cel unikania problemów i niedoszłych amantów. Wszystko szło dobrze, inteligentna dziewczyna odnalazła się w tym miejscu, jednak jej uwagę przykuł przystojny mężczyzna, który wyróżniał się spośród innych. Wpadł jej w oko, przyciągał niczym nektar spragnionego człowieka, tylko czy, aby na pewno to ona zapragnęła go pierwsza? Co jeśli okaże się, że to on rozpoczął grę, w którą ona wpadła i nie będzie mogła z niej zrezygnować? Które z nich wygra tą potyczkę?
„Wspólnik. Rozdanie kart” to ciekawa książka, której fabuła mnie zaintrygowała. Wiedziałam, że w powieści dojdzie do eskalacji uczuć, w końcu mamy tutaj romans, nie mogłam się doczekać, jak rozwinie się relacja głównych bohaterów. Prowadzili ze sobą swoistą karcianą partię, czuli przyciąganie, niesamowity magnetyzm, fascynację. Styl autorki jest bardzo przyjemny w odbiorze, plastyczny, potrafi wprowadzić czytelnika do tego świata i nakreślić każdą okoliczność, w której się znajduje. Autorka poprowadziła narrację dwutorowo, możemy dzięki temu poznać lepiej zarówno tajemniczego Aleksandra, jak i Oktawię, która ma o wiele więcej do przekazania niż mężczyzna przypuszczał. Z urodą kobiety kontrastuje jej zadziorny charakter i pewność siebie.
„Wspólnik. Rozdanie kart” kończy się pozostawiając nam ogromny niedosyt, w głowie piętrzą się pytania, autorka karmiła nas niedopowiedzeniami, aby zaostrzyć apetyt na danie główne. Nie macie pojęcia, jak bardzo cieszy mnie fakt, że posiadam pod ręką drugi tom, mogę dać upust mojej ciekawości i wyjść bohaterom naprzeciw.

50%
Boże ta książka jest tragiczna. Te wszystkie wydarzenia nie miały po prostu sensu. Wszystko zostało strasznie sztucznie i na siłę wykreowane. Tyle w temacie.

50%

Jesteście gotowi na porcję romantycznej, pikantnej przygody w której główną rolę odegrają emocje? A.S. Sivar zaprasza nas do świata swojej nowej serii i udowadnia, że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone.

Nazwisko autorki jest Wam zapewne znane, ponieważ już nie jedna powieść z gatunku wyszła spod jej pióra. Wszystkie były ciekawe i idealnie nadawały się na leniwe popołudnia dlatego z przyjemnością zdecydowałam się na najnowszą serię, która zapowiadała się lepiej niż dobrze. Kiedy za oknem żar leje się z nieba a my potrzebujemy czegoś niezobowiązującego, ale za to w pełni angażującego takie fabuły wydają się zbawienne. Przyjemny styl, ciekawa sylwetka bohaterów oraz sercowe rozterki nakładają się na fabułę, której warto poświęcić uwagę.

Oktawia Majewska jest karierowiczką, która wspina się po szczeblach zawodowej kariery. Dlatego mimo dobrej sytuacji nigdy nie pogardzi dodatkowym zarobkiem. Jednak szybko okazuje się, że to co miało być przyszłością, będzie jej zgubą. Jako etatowa dama do towarzystwa będzie musiała uciekać od bogatych mężczyzn wyciągających ręce w jej kierunku choć trzeba przyznać, że odnajdzie się w nowej roli. Wszystko zmieni się wraz z pojawieniem tajemniczego nieznajomego, który zrobi wszystko, by mieć ją na własność.

Romans przekraczający granice, intrygujący, ponieważ sięgający po niecodzienny temat. Trudno wejść w skórę głównej bohaterki, bo jej charakter jest nieprzystępny a rola jaką odgrywa na pewno inna od wszystkich, ale jednocześnie z ciekawością obserwowałam bieg wypadków. Fabuła okazała się lekka, sympatycznie poprowadzona, nastawiona na gęste emocje, które podbijały klimat, więc wraz z rozwojem opowieści akcja nabierała tempa i prowadziła mnie ku ekscytującemu finałowi.

"Wspólnik. Rozdanie kart" warto wrzucić do wakacyjnej walizki i oddać się lekturze w upalny dzień. Rozgrzeje nas dodatkowo od środka oraz zabierze w ekskluzywną podróż ku ludzkim słabościom oraz ekscesom jakich nikt się nie spodziewał. Historia z niekoniecznym morałem, ale na pewno pozwalająca wyciągnąć pewne wnioski o czym przekonacie się sami decydując się na serię Sivar.

Podobała mi się ale nie przebiła Konsorcjum. Książka wciąga , czyta się szybko , jak dla mnie coś jest nie tak z Oktawia.

🔥A.S.Sivar "Wspólnik"
Wyd. @wydawnictwo_amare 🔥
------------------------------------------------------------------
Oktawia pracuje w firmie i świetnie sobie w niej radzi jednak, gdy nadaża się jej okazja łatwego i szybkiego zarobku to zgadza się od razu. Nie wie jednak, że to nie jest takie proste . Musi obsługiwać bogatych klientów jako pani do towarzystwa ale nie pisała się na to, więc za wszelką cenę pragnie ani żaden z nich nie zwrócił na nią uwagi. Kiedy jednak spotka się wzrokiem z jednym z nich to dosłownie przepada. Jest on całkowicie inny niż pozostali i jako jedyny przejrzał jej zamiary. Od tamtego momentu zaczyna się między nimi nić wspólnej przyszłości.
Kochani jest to naprawdę fajna historia na którą się zdecydowałam. Stwierdziłam, że chce poznać tych bohaterów i jestem naprawdę mile zaskoczona. Całość czytało się naprawdę świetnie. Główny bohater podobał mi się tym, że walczył o swoje i nie poddawał się w dążeniu do celu. Natomiast główna bohaterka nie do końca przypadła mi do gustu . Jakoś jej charakter nie był taki jaki się spodziewalam. Myślę, że mogła troszkę dać o siebie zawalczyć a szybko mu się oddala. Niedługo zdradzę wam dalsze losy tych bohaterów. I powiem czy druga część była tak dobra jak ta czy raczej nie. ❤️

🔥A.S.Sivar "Wspólnik"
Wyd. @wydawnictwo_amare 🔥
------------------------------------------------------------------

W tej powieści miało być pikantnie, ostro, no miał być erotyk… Jednak czegoś mi tu zabrakło. Poza kilkoma scenami pieszczot, czy głębokich pocałunków, praktycznie nie ma prawdziwych uniesień… No nie "zapaliłam" się… A szkoda. 😅

Oktawia to silna kobieta, która powoli wraca do "żywych" po rozstaniu. Ma stałą pracę którą uwielbia, planuje zakup mieszkania, jednak by to zrobić potrzebuje zastrzyku gotówki, postanawia więc sobie dorobić. Zgadza się na zostanie ekskluzywną kelnerką, nie do końca jest świadoma tego z czym wiąże się ta fucha. Na miejscu jest zniesmaczona i wręcz przerażona tym co dzieje się na wystawnej imprezie… Przez większość czasu udaje się jej odwracać od siebie uwagę, jednak pod koniec, zauważa wyjątkowego i samotnego mężczyznę. Do tego stopnia jego osoba rozpala ciekawość kobiety, że przez kolejne dni nie jest w stanie przestać o nim myśleć

Oktawia nie jest świadoma, jak bardzo tajemniczy gość zamiesza w jej życiu. Kto by pomyślał, że jedno przypadkowe spotkanie, pociągnie za sobą szereg konsekwencji.

Ogólnie zamysł historii spodobał mi się, tajemniczy nieznajomy, silna i dumna bohaterka. Jednak w pewnym momencie coś zaczęło mi zgrzytać… Przydługie opisy trochę mnie męczyły, a to jak mocno umięśniony i rozbudowany jest Alek, było podkreślane co najmniej kilka razy, i to w dosyć obszerny sposób…

Po skończonej lekturze tego tomu czuje się jakbym przerwała w połowie zdania i jest to jak dla mnie dobrze wymyślony zabieg. Mamy więcej pytań i niedopowiedzeń niż prawdziwych odpowiedzi. Aura tajemniczości, która okrywa Alka jest niesamowicie gęsta i to dodaje szczyptę iskry tej historii.

Mimo kilku minusów uważam, że to ciekawa pozycja i na pewno znajdzie się gro osób, które zachwyci. Ja czuję niedosyt i cieszę się, że mogę sięgnąć od razu po drugi tom, by skonfrontować swoje teorie co do Aleksandra i mam nadzieję dostać to czego w tym tomie mi zabrakło.

Nie polubiłam Oktawii. Sama historia też jest mało przekonująca. Konsorcjum, które było świetne ustawiło porzeczkę wysoko i spodziewałam się tutaj czegoś lepszego. A tu zwykły zawód i rozczarowanie. Może w kolejnej części autorka podniesie poziom.

SUPER

SUPER

Cześć kochani , właśnie skończyłam czytać książkę "Wspólnik. Rozdanie kart." 🃏

Powiem Wam , że zaraz będę czytać drugą część i tak się cieszę że mam ją przy sobie 🤩 Pierwsza część mnie tak zaciekawiła, ze chce więcej i więcej 😁 Więc zaraz po napisaniu recenzji siadam do drugiej części.

Historia Oktawi, która jest główna bohaterką bardzo mnie wciągnęła. Młoda i ambitna dziewczyna, która pracuje w korporacji postanawia sobie troszkę dorobić. Postanawia pracować jako kelnerka, niestety na miejscu okazuje się że to nie jest praca zwykłej kelnerki. Oktawia dodatkowo ma być pania do towarzystwa. Starą się być niezauważona przez żadnego bogatego miliardera, do momentu gdy na jej drodze staje Aleksander. Mężczyzna postanowił że wszelką cenę zdobyć Oktawię. Czy mu się to uda ? Zdradzę Wam że los ich połączy znów na kolejne imprezie ale już firmowej dziewczyny. Co z tego wyniknie 🤩

Musicie sięgnąć po tą książkę 🤩
Polecam 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Lecę czytać drugą część 🤩