Reputacja lidera

Okładka książki Reputacja lidera Michał Chmielecki
Okładka książki Reputacja lidera
Michał Chmielecki Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
2022-07-19
2022-07-19

Bardzo pomocna, zachęca do patrzenia "szerzej". Dla osób z dużym doświadczeniem na pewno usystematyzuje wiedzę. Bardzo fajne ćwiczenia do wykonania.

Na moją aktualną potrzebę rozwoju doskonale odpowiada książka wydana przez @wydawnictwo_onepress, napisana przez Michała Chmieleckiego pt. „Reputacja lidera. Jak budować wizerunek i rozwijać kompetencje, by porwać za sobą ludzi”...

Książka doskonale systematyzuje moją wiedzę, podkreśla znaczenie pierwszego wrażenia, charyzmy człowieka. Jasno opisuje jakie cechy są ważne dla dobrego lidera, za którym podążą ludzie. W książce sporo jest o budowaniu relacji z ludźmi, o wartościach i cechach, które wzbudzają zaufanie, co sprawia, że człowiek jest inspirujący dla innych. Sporo jest o zachowaniu i sposobie komunikacji, które ułatwiają wpływ na ludzi i sprawiają, że inni chcą nas słuchać.

Bardzo podoba mi się styl w jakim książka jest napisana. Czyta się szybko i łatwo zapamiętuje. Do mnie przemawia.I pomimo, że z poradnikami mi często nie jest po drodze, ta pozycja zajmuje u mnie wyjątkowe miejsce.
Polecam każdemu, kto mierzy się z przywództwem, liderstwem lub chciałby dowiedzieć się czy sprawdziłby się w takiej sytuacji. Każdy lider powinien ją przeczytać, by przekonać się, że jego podejście do zespołu jest prawidłowe.

• Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Reputacja lidera