Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Okładka książki Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię. Katie Byron, Stephen Mitchell
Okładka książki Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię.
Katie ByronStephen Mitchell Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa poradniki
2022-06-20
Grzegorz Kołodziejczyk
radość harmonia Katie Byron Stephen Mitchell

Okładka książki Kłamstwa o miłości Katie Byron, Michael Katz
Kłamstwa o mił... Katie Byron, Michae...
Okładka książki Tygrysku, czy to prawda? Katie Byron, Wilhelm Hans
Tygrysku, czy ... Katie Byron, Wilhel...
Radość każdego... Katie Byron, Stephe...

#1036 - Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię. - Katie Byron, Stephen Mitchell - Wydawnictwo Aktywa
#186/52/2022

"Jeśli można oddać to słowami, jestem twoim sercem. Jestem tym, co widzisz, zaglądając w siebie. Twoim najcudowniejszym miejscem. Jestem nikim, jestem zwierciadłem. Jestem twarzą w lustrze."

Książka ma 400 stron. Swoją premierę miała dnia 20.06.2022 roku.

Ta książka to drogowskaz dla osób, które będą chciały z niej skorzystać. Pozwoli Ci prowadzić proste życie, jeśli tylko masz takie pragnienie.

Napisana została ona bardzo przyjemnym i przystępnym językiem, dzięki czemu jest łatwa w odbiorze.

Autorka dzieli się z czytelnikiem, historiami ze swojego życia, przekazując w ten sposób mądrość. Dla Byron tak samo jak dla mnie bardzo ważna jest w życiu harmonia.

Jeśli podążasz swoją drogą w poszukiwaniu miłości i wolności, to na pewno lektura tej książki wzbogaci Twoją podróż.

Słowa, które zabieram dla siebie z tej książki;
"Trudno jest wskazać drogę tym, którzy myślą, że znają odpowiedzi. Kiedy wiedzą, że nie wiedzą, sami potrafią ją znaleźć."

Bardzo dziękuję za ten pięny egzemplarz książki do recenzji Wydawnictwo Aktywa. <3 <3 <3

#186/52/2022

Książka ma 400 stron. Swoją premierę miała dnia...

Byron Katie zainspirowana starożytną książką „Tao Te Ching” stworzyła pozycje składającą się z 81 rozdziałów. Na kartach tej książki opowiada o swojej przemianie i życiu w harmonii oraz o tym jak akceptować i rozróżniać coś co sprawia nam ból, a co daje radość. 🦋

To książka z tych, których nie da się przeczytać „na raz”. Czytając ją zaczynamy zastanawiać się nad poruszanymi kwestiami, po każdym rozdziale potrzebujemy chwili dla siebie, aby zawarta myśl zaczęła z nami współpracować. Autora niejednokrotnie wspomina o rzeczach prostych, o których wielokrotnie już czytaliśmy. Jednakże ujmuje je w takie słowa, że rezonują z nami i nie pozostają bez echa. 😌
Napisana jest pięknym językiem, nie wydumanym, ale jednocześnie dosadnym. No i to co najważniejsze ta pozycja nie ma wydźwięku nakazującego abyśmy się zmienili. Dostajemy wskazówki, drogowskazy ale to my sami decydujemy, gdzie i w jakim tempie chcemy zmierzać.
Wartościowa, ciepła, błyskotliwa, a miejscami nostalgiczna książka, którą warto mieć przy łóżku, aby często po nią sięgać i czerpać zawarte w niej mądrości.

Chciałabym, aby część zawartych myśli była bardziej rozwinięta. Niektóre z nich są bardzo króciutkie co sprawia, że miejscami czułam niedosyt. 🫢
Niemniej jednak polecam po nią sięgnąć, aby nauczyć się dostrzegać radość każdego dnia i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

To nie jest zwykły psychologiczny poradnik. Wartością dodatkową książki "Radość każdego dnia" jest osoba autorki. Bowiem Byron Katie przeżyła niezwykłą przemianę w swoim widzeniu rzeczywistości i potrafiła przekuć to na konkretną metodę pracy ze swoimi problematycznymi, pełnymi cierpienia interpretacjami wydarzeń. Książka pokazuje z jednej strony umysł osoby zwanej przebudzoną a z drugiej wyjaśnia konkretną metodę zwaną " The Work" Książka została wydana w Polsce w 2011 więc nie jest to pierwsze polskie wydanie

• Rozwój osobisty
  • Rozwój emocjonalny (psyche)
  • Posiadam, Wydawnictwo Aktywa
  • Psychologia / poradniki / ezoteryka/ popularnonaukowe
  • Rozwojowe
  • Moje półkowniczki
  • Kupić

Dodaj cytat z książki Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię.