Charyzmat mordercy

2022-11-07
2022-11-07

Taka sobie. bez szału, nie porwala mnie. A lektor to istna tragedia

Taka sobie. bez szału, nie porwala mnie. A lektor to istna tragedia

Dominic Aven to policjant zawsze oddany swojej pracy. Sara Higgins jest rzetelną dziennikarką śledczą. Obydwoje poświęcają swojej pracy wszystkie siły, ale łączy ich coś jeszcze. Wzajemna niechęć. W mieście dochodzi do brutalnego zabójstwa studentki oraz ostrzeżenie o kolejnej zbrodni. Morderca nawiązuje kontakt z Sarą, by to ona go reprezentowała w mediach. Dominic ma zadanie złapać mordercę i musi współpracować z dziennikarką. Wzajemna niechęć i nieufność okazuje się początkiem...

Macie czasami tak, że waszą uwagę zwraca okładka książki i sięgacie po nią, ja miałam właśnie tak w tym przypadku. Dominic i Sara oraz ich wzajemna niechęć oraz słowne potyczki zostały bardzo dobrze przedstawione.

Kto stoi za brutalnymi morderstwami?

Tutaj nie zostałam zaskoczona, bo brałam tą osobę pod uwagę, ale miałam jeszcze jeden tym i trudno było mi się zdecydować kim jest morderca. Ale zostałam zaskoczona kim była ostatnia ofiarą, nawet przez sekundę taka myśl nie pojawiła się w mojej głowie.

Gdyby reszta fabuły była pisana z taką pasją, jak sceny erotyczne, byłby niezły dreszczowiec, a tak to tylko przeciętniak

2056

Dobry pomysł na książkę , ale już po kilku rozdziałach można się domyśleć, kim jest Charyzmatyczny Morderca.

• Audio
  • LEGIMI
  • DRAMAT
  • 2020_2021_2022_2023
  • Wyzwanie 2023
  • Czekam cierpliwie:)
  • Empik Go

Dodaj cytat z książki Charyzmat mordercy