Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu

Okładka książki Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu Paweł Frankowski, Marian Wyrzykowski
Okładka książki Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu
Paweł FrankowskiMarian Wyrzykowski Wydawnictwo: Bezdroża poradniki
poradniki
Bezdroża
2022-04-26
2022-04-26
bushcraft survival poradnik harcerstwo las outdoor surwiwal leśny niezbędnik rodzinny leśny niezbędnik bezdroża Paweł Frankowski Frankowski

Okładka książki Miejskie ogrodnictwo Kasia Basiewicz, Dominika Krzych
Miejskie ogrod... Kasia Basiewicz, Do...
Okładka książki 7 nawyków szczęśliwego małżeństwa Jane P. Covey, John Covey, SAandra m. Covey, Stephen R. Covey
7 nawyków szcz... Jane P. Covey, John...
Okładka książki Marketing internetowy w Google. Pozycjonowanie, Ads & Analytics dla biznesu, e-commerce i marketerów Krzysztof Marzec, Tomasz Trzósło
Marketing inte... Krzysztof Marzec, T...

Niebanalne pomysły na spędzenie czasu ze swoją pociechą na łonie natury, nawet jeśli będzie to park miejski. Mądre i praktyczne porady zarówno turystyczne, bushcraftowe, ekologiczne, jak i typowo survivalowe. Lektura nie tylko dla rodziców, ale także nauczycieli zielonych szkół, animatorów czasu wolnego. Nawet jeśli nie masz dzieci, ponad połowa książki jest napisana dla ciebie.

Dzięki tej pozycji i praktycznym poradom, eksperymentom oraz wskazówkom zorganizujesz uczniom/dzieciom niesamowite leśne lekcje poza murami szkoły. Książka adresowana zarówno dla rodziców, harcerzy, jak i animatorów outdooru. Wszystko w duchu ekologicznym, Leave no trace. Polecam

Inspirująca książka dla wszystkich, którzy szukają ciekawych form aktywności na świeżym powietrzu. Można w niej znaleźć mnóstwo porad, informacji o survivalu, praktycznych wskazówek, jak poradzić sobie na łonie przyrody.
Autorzy zachęcają do wędrowania po lesie, przypominając, że taka forma odpoczynku gwarantuje nie tylko cudowny relaks, ale przede wszystkim jest szansą na odkrywanie talentów, mocnych stron, oswajanie się z nieznanym, propagowanie ekologii. Może to być czas wzmacniający rodzinne czy przyjacielskie więzi oraz uświadamiający nam nasze zdolności i ograniczenia.
Dzięki tej pozycji można przygotować się do wyprawy od etapu planowania, przez wybór nawigacji, schronienia, dobór hamaka, jedzenia, po sprzątanie i ewentualne naprawy.

• Ebookpoint
  • _Ebook
  • Survival
  • Kupiona
  • Wyp_z_BUWr

Dodaj cytat z książki Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu