Wiara, nadzieja, miłość. Przewodnik po życiu chrześcijańskim

Okładka książki Wiara, nadzieja, miłość. Przewodnik po życiu chrześcijańskim Benedykt XVI
Okładka książki Wiara, nadzieja, miłość. Przewodnik po życiu chrześcijańskim
Benedykt XVI Wydawnictwo: Znak religia
religia
Znak
2022-04-13
2022-04-13
religia chrześcijaństwo

Całość na www.feminadomi.pl
Książka jest podzielona na trzy rozdziały, z których każdy dotyczy jednego z tytułowych wartości. Każda część to inne teksty, pochodzące z różnych źródeł, a do każdego jest przypis gdybyśmy mieli ochotę zapoznać się z całością tekstu. Większość tekstów opiera się lub odnosi do Pisma Świętego. Każdy tekst niesie w sobie wartość, która zmusza do głębszych przemyśleń. Nie jest to pozycja to szybkiego zaznajomienia się. Papież emeryt skłania czytelnika do refleksji. Nie podaje gotowych rozwiązań, wskazuje drogę, pokazuje Boże drogowskazy, które powinny nam przyświecać i oświetlać mroki naszego życia.

"Wiara, nadzieja, miłość" to książka bardzo starannie i ładnie wydana. Nie ma obaw, że rozpadnie się nawet przy wielokrotnym czytaniu. Estetyka i dopracowanie widać także w środku książki, co czyni ją idealnym prezentem dla osób wierzących.

Całość na www.feminadomi.pl

• Przeczytane w 2022
  • Przeczytane w 2023
  • Egzemplarz recenzencki
  • Teologia

Dodaj cytat z książki Wiara, nadzieja, miłość. Przewodnik po życiu chrześcijańskim