Alicja w Krainie Tajów

Okładka książki Alicja w Krainie Tajów Alicja Góralczyk-Ixtlapale
Okładka książki Alicja w Krainie Tajów
Alicja Góralczyk-Ixtlapale Wydawnictwo: GLOBAL-LAB literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
GLOBAL-LAB
2022-01-20
2022-01-20

To lekka historia o tym czego można sie spodziewać w Azji (W tym przypadku konkretie w Tajlandii). Mnóstwo mniej lub bardziej pokręconych historii. Azja sama w sobie jest intrygująca i może dlatego też przyciąga tysiące expatów, z najbarwnieszymi pomyslami na życie poza nudnym i przewidywalnym 'zachodem'. To tworzy taki niesamowity mix dobrej, innowacyjnej energii. Część rzeczy w Azji bardzo irytuje ;-) Ale jak to sie mówi na miescu "Ty nie zmienisz Tajlandii, ale Tajlandia zmieni Ciebie". To także opowieść o tym, że można żyć inaczej. I o tym jak odnalżć sie w tym wszystkim jako kobieta.
Książkę polecam zarówno tym którzy mogli tego wszystkiego doświadczyć, ale przede wszsytkich tym którzy nie mieli takiejokazji. Wiele historii tu opowiedzianych moze dziwic lub szokowac, ale dla ludzi mieszkajacych w Tajlandii to zwykła rzeczywistość ;-)

Dostałem tę książkę w prezencie - zaczęłam czytać z dystansem ale okazało się, że to naprawdę przyjemna propozycja.
Jest mi ciężko ją zaszufladkować bo jest to na pewno książka w innej formie trochę jak reportaż trochę jak opowieść, składa się z wielu pomniejszych historii które łączy główna bohaterka, lekka i zabawna czasem troszkę pikantna, książka która mogę śmiało polecić, czytałam b.szybko z ciekawością odkrywając kolejne strony - wciągająca historia:).
Polecam

Czytało mi się tę książkę lekko. Dawno się tak nie uśmiałam :) przygody bohaterki bardzo mnie rozbawiły , ale niektóre tez zaskoczyły i zszokowały.
Polecam! Książka przeniosła mnie w „inny świat „ z dala od zimowej chandry.

Polecam! Książka przeniosła mnie w „inny świat „ z dala od zimowej chandry.

idealna na wakacje, lekka i przyjemna :)

idealna na wakacje, lekka i przyjemna :)

Dno i wodorosty do tego podane w papce pełnej wulgaryzmów i idiotyzmów.

Dno i wodorosty do tego podane w papce pełnej wulgaryzmów i idiotyzmów.

Dodaj cytat z książki Alicja w Krainie Tajów