O praktykowaniu Bożej obecności

Okładka książki O praktykowaniu Bożej obecności Brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania
Okładka książki O praktykowaniu Bożej obecności
Brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania Wydawnictwo: Esprit Seria: Perły duchowości religia
religia
Perły duchowości
Esprit
2023-09-14
2007-01-01
Jarosław Sołtys
duchowość chrześcijańska

Bardzo ważna lektura z punktu widzenia chrześcijanina, gdyż pokazuje, w jaki sposób żyć w Bożej Obecności na co dzień.

Mało treści, w sumie bardziej to broszurka. Oczywiście trudno oceniać samą treść, bo każdy inaczej ją odbierze. Dla mnie była bardzo ważna.
Ale tutaj więcej jest relacji osób, które się spotkaniu jakoś tam spotkały się z Bratem niż tekstu napisanego przez niego samego i to mnie ciut rozczarowało.

Modlitwa Jezusowa w wersji zachodniej. (Obok różańca). I to na wieki przed o. o. Mainem i Freemanem. I bynajmniej br. Wawrzyniec nie musi się rumienić.
PS Ukazało się wyd. 2.,popr.

PS Ukazało się wyd. 2.,popr.

• Religijne
  • Zielony