Niedzielnik C. Komentarze do czytań

W drodze
2021-11-22
2021-11-22
literatura polska Pismo Święte komentarz rozważania Słowo Boże

Nie przeczytałam jeszcze całego Niedzielnika C, na razie go gruntownie przejrzałam, będę sobie go czytać tak, jak wymyślił to autor - niedziela po niedzieli, przez cały rozpoczynający się rok liturgiczny... będzie to kolejna odsłona "mojego życia z Szustakiem", które sobie wiodę od kilku - kilkunastu (?) lat.

Moja historia z Szustakiem zaczyna się od braku. Może nawet od...

• 📚 Biblioteczka domowa
  • 🐝 Literatura polska