Zimowe opowieści. Wydanie ekskluzywne

Wydawnictwo SBM
2021-10-08
2021-10-08
klasyka Dickens Andersen baśnie

"Zimowe Opowieści" autorstwa grupy twórców to majstersztyk literacki, który nie tylko zachwyca treścią, ale również wyróżnia się starannym wykonaniem. Praca zbiorowa przedstawia zimowe historie w sposób, który zasługuje na specjalne miejsce w bibliotece każdego miłośnika literatury.

To wydanie ekskluzywne nie pozostawia wątpliwości co do swojej wyjątkowości. Solidna oprawa, wysokiej jakości papier oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że ta książka to nie tylko zbiór opowieści, ale także estetyczna uczta dla zmysłów. Wyjątkowe ilustracje i dodatkowe elementy literackie nadają temu wydaniu niepowtarzalny charakter.

Zimowe opowieści ukazane przez pryzmat wielu autorów tworzą spójną całość, która wzmacnia magię zimy i wprowadza czytelnika w świat emocji, refleksji i piękna.

W tej wyjątkowej książce znajduje się sześć klasycznych, wyjątkowych i bardzo znanych historii świątecznych, które podczas czytania przeniosą nas w bajeczny świat i nie pozwoli nam z niego odejść. Osobiście naszą Pola prosiła, aby wielokrotnie przeczytać jej „Dziadka do orzechów”, „Opowieść wigilijną” oraz historię „Dziewczynki z zapałkami” jest nimi oczarowana.

Przed Wami przepiękne, klasyczne wydanie świątecznych oraz zimowych baśni jakie każde dziecko powinno znać, a wśród nich między innymi "Opowieść wigilijna" , "Dziadek do orzechów" oraz "Królowa śniegu".

Specjalna edycja klasyki literatury to książki, które warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do których warto wracać. To opowieśći na których ja się wychowałam dlatego cieszę się, że teraz może poznać je również mój synek.

Jestem absolutnie zachwycona tym ekskluzywnym wydaniem, w twardej oprawie, które pięknie prezentuje się w naszej biblioteczce. Baśnie są idealne na długie zimowe wieczory do wspólnego czytania, a potem do refleksji i rozmowy bo przecież każda z tych opowieśći niesie ze sobą wartościowe przesłanie.

A która opowieść była Twoją ulubioną? Może przygody pewnego nieprawdopodobnego skąpca albo zaczarowanego dziadka do orzechów, bałwanka marzącego o ciepłym piecu, bożonarodzeniowej choinki, nieszczęśliwej dziewczynki z zapałkami oraz groźnej Królowej Śniegu, małego Kaja i dzielnej Gerdy.

Książka prezentuje się fantastycznie i idealnie sprawdzi się jako prezent, nie tylko pod choinkę.

Książka "Zimowe opowieści" w przepięknym twardym wydaniu, które przepięknie się mieni, zawiera najpiękniejsze zimowe opowieści, które są klasyką gatunku, do których warto wracać, o których nie wolno zapominać! I warto przekazywać te historie dalej.

W środku znajdziecie "Opowieść wigilijną", "Dziadek do orzechów", czy np. "Królowa śniegu". 🩵 Muszę przyznać, i aż mi wstyd! Że ja dopiero teraz poznałam historię opowieści wigilijnej... I jestem pewna, że to będzie nasza co roczna tradycja by do niej wrócić...
Moja córka była zachwycona, jest autentycznie zainteresowana i sama prosi o poznanie kolejnej zimowej historii, bardzo chce zdążyć do świat... By opowiedzieć jakąś historię Mikołajowi! Czy to nie piękne? 🥺

To książka nie tylko dla takich maluchów.. starsi czytelnicy, będą na pewno zachwyceni mogąc samodzielnie poczytać... Gdy rodzice zajęci są przygotowaniami...

Znajdziemy tu najlepszych autorów, uważam że każdy z nas powinien je poznać... My jesteśmy oczarowani!

Zacznijmy od tego, że książka ma przepiękna okładkę i ilustracje wewnątrz, wszystkie jest doprecyzowane. Ilustracje otwierają wyobraźnię dziecka, co również jest atutem tej książki. Ja co roku, kocham powracać do tych baśni, jak pada pierwszy śnieg za oknem czy jest mróz. Zawsze, ale to zawsze sprawiają mi one radość, odczuwam te same emocje jak za pierwszym razem gdy je czytam. Uważam, że każdy miłośnik książek, ale i nie tylko powinien mieć ją w swojej biblioteczne lub biblioteczce dziecka, co na pewno sprawi mu radość.

Piękne klasyczne wydanie wszystkich świątecznych, zimowych baśni jakie dziecko powinno znać. Nie wyobrażam sobie świąt bez wspólnego wieczoru, gdzie usiądziemy wszyscy razem z kakao w dłoniach i dobrą książką. W tym roku będzie to właśnie ta książka. Oczywiście połowę mamy już przeczytaną, ale dzieci tak bardzo wciągają się w te historie, że proszą o wielokrotne czytanie. Bo czy historia o dziewczynce z zapałkami nie zapiera tchu, nie wywołuje tysiąca emocji i nie powoduje, że siedzimy jak zaczarowani, wsłuchani... Do tego bałwanek, dziadek do orzechów czy opowieść wigilijna. jako rodzic czuje się wręcz zobowiązana czytać klasykę swoim dzieciom, by takie opowieści a przede wszystkim płynący z nich morał nie został zapomniany. Polecam @z_mama_na_ty

SPIS TREŚCI

Opowieść wigilijna