Chewing gums

Okładka książki Chewing gums
Żaneta Gorzka Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi Seria: szumy zlepy ciągi poezja
40 str. 40 min.
poezja
szumy zlepy ciągi
Dom Literatury w Łodzi, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi
2021-10-10
2021-10-10
40 min.

"Chewing gums" to – dla mnie – rozmowa natury, jej dwóch najmocniejszych głosów, a więc (uogólniając): śmierci/przyszłości (pierwsza część) z życiem/teraźniejszością (druga część). Ścierają się tu różnorodne pragnienia z lękami, spełnienia z rozczarowaniami, przygoda z pułapkami, dobro ze złem, miłość z samotnością, energia z mrokiem.

Żaneta Gorzka od "Łokcia jelenia",...

• 2021

Dodaj cytat z książki Chewing gums