Aha

Żaneta Gorzka Wydawnictwo: Wydawnictwo j, Jacek Bierut poezja
Wydawnictwo j, Jacek Bierut
poezja
2021-03-08

Zachwyca mnie Gorzka niezmiennie. Czasem odnoszę wrażenie, jakby istniało w niej samej kilka osób i każda z nich prosi o uwagę – i każda z nich dostaje wiersz do dyspozycji. Dlatego mamy tu jakiś swoisty wielogłos, ale w jedności, poczucie spójności (mimo wszystko!) jest mocno odczuwalne. Po raz kolejny autorka testuje się w rozmaitych kombinacjach, udowadnia, że potrafi...

• 2021
  • Przeczytane 2021