Grandmaster of Demonic Cultivation Vol. 1

Okładka książki Grandmaster of Demonic Cultivation Vol. 1
Mo Xiang Tong Xiu Wydawnictwo: Seven Seas Entertainment Cykl: Grandmaster of Demonic Cultivation (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Grandmaster of Demonic Cultivation (tom 1)
Mo Dao Zu Shi 魔道祖師 一
Seven Seas Entertainment
2021-12-07
Data 1. wydania:
2019-10-03
angielski
fantasy xianxia bl lgbt akcja przygoda tajemnica supernatural fantastyka chińska Grandmaster of Demonic Cultivation

Normalnie nie daję 10/10. "Mo Dao Zu Shi" ma jednak specjalne miejsce w moim serduszku jako jedna z moich ulubionych opowieści w ogóle i spodziewam się, że na długo tak pozostanie.

Dla kontekstu, po raz pierwszy zetknęłam się z tą historią w formie chińskiego anime. Wychodził właśnie pierwszy sezon, więc było to nieco ponad 4 lata temu. No i w zasadzie od pierwszego...

One of my fav 😜🤭

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

“Wei WuXian smiled again, “Do you know why I’m not carrying my sword? It wouldn’t make a difference if I told you anyways.”

He turned around, stating one word at a time, “Because I want you to know that even if I don’t use my sword, with nothing but what you call a ‘crooked path,' I will still rise unparalleled and leave all of you staring at me from behind.”

_
Wei WuXian...

Moja pierwsza nowelka wuxia/xianxia. Kocham całym sercem.

Książka ta jest dostępna on-line. Przeczytałam ją po obejrzeniu chińskiej dramy "The Untamed". Zawiera ona elementy powieści przygodowej, fantastycznej, horroru, thrillera, tragedii, niekonwencjonalnego romansu i całą masę komedii.
Akcja książki toczy się w rzeczywistości wzorowanej na średniowiecznych Chinach.
Jest to opowieść o przygodach dwójki przyjaciół (i nie tylko)...

• 2021
  • 2020