Spotkanie z pszczołami

Okładka książki Spotkanie z pszczołami
praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Paw Patrol Psi Patrol (tom 34) Seria: Psi Patrol opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Paw Patrol Psi Patrol (tom 34)
Psi Patrol
Media Service Zawada
2021-07-28
2021-07-28
24 min.
Psi Patrol pszczoły miód farma kradzież złodziej telewizyjni bohaterowie

więcej Więcej

Książkowa adaptacja odcinka pod tytułem "Pieski ratują miodek".

Jak to zwykle bywa w tych książkach, na plus zasługują duże, bajkowe ilustracje, mała ilość tekstu na stronach, duża czcionka ułatwiająca samodzielne czytanie oraz wytłuszczony druk zwracający uwagę na ważne momenty tekstu.

Psi Patrol jak zwykle nie zawodzi. Książeczkę czyta się błyskawicznie - jest idealną...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Spotkanie z pszczołami