Jaśnie, półcienie i ciemnie

Okładka książki Jaśnie, półcienie i ciemnie
Eliza Saroma-Stępniewska Wydawnictwo: Nakład własny, Achillea poezja
poezja
Nakład własny, Achillea
2021-06-25
2021-06-25
poezja wiersze fraszki

Okładka książki Draka Ekonieboraka Emilia Dziubak, Eliza Saroma-Stępniewska, Iwona Wierzba
Ocena 8,0
Draka Ekoniebo... Emilia Dziubak, Eli...

więcej Więcej

Od jasności przez półcień do ciemności, w tym tomiku znajduję wszystkie barwy i odcienie emocji. Wiersze wprowadzają w lekki nastrój, równocześnie głęboko poruszając i zatrzymując w codziennym biegu. Odrywając od gonitwy myśli, kierują ku często figlarnej i niespodziewanej refleksji.
Tomik złożony jest z trzech głównych części: Z cyklu Fizyka psychiki – wykłady lapidarne,...

Namawiam do zakupu i przeczytania. Kto nie zna autorki, a chciałby się czegoś o niej dowiedzieć to jest okazja. Poezja bogata w przemyślenia, od smutnej refleksyjnej do radosnej optymistycznej. Szczerze zachęcam.

Dodaj cytat z książki Jaśnie, półcienie i ciemnie